indirimkodları.com
Anasayfa Kategoriler Shoes Time

Shoes Time Indirim Kodu

Shoes Time promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Temmuz 2020

Shoes Time Indirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Shoes Time'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 15% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

WhatsApp (+ 90 533 704 74 47) veya müşteri desteği (+ 90 216 467 74) yoluyla kendi sitesinde ShoesTime.com.tr bir sipariş yapabilirsiniz. ShoesTime.com.tr üzerinde siparişler yapmak basit ve güvenli bir yöntemdir. Emirleri yapmak için katılmaları beklenmiyor. Her durumda, bir parçaya dönüşme, bir isteğin daha hızlı istenmesi, taşınması, bırakarak ve iade edilmesi gibi odak noktalarını takdir etme şansı sunar. Aynı şekilde site parçası limitleri temin edebilir ve tekil olağanüstü teklifler elde edebilirsiniz. Satın alma faturalandırılmamışsa, malları dahil edebilir, silebilir veya değiştirebilirsiniz. Daha fazla veri için müşteri desteği + 90 216 467 74 veya WhatsApp + 90 533 704 74 47 aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Yapıcı deformitesi ile öğe var durumunda, 14 gün içinde hiçbir şey için geri gönderebilirsiniz. Sen ticaret veya dönüş ayrıcalığını kullanabilir. Eğer dönüş bir oluşumu olmalıdır, biz geri almak ve dönüş tolerans sonrasında 14 iş günü içinde bir müşteri varlıkları tarafından ödenen dönecektir. Eğer ticaret bir oluşumu ortaya çıkmalıdır, biz 3 iş günü sınırı içinde aranan mal gratis göndereceğiz. Ticaretin bir kereden fazla yapıldığı durumunda, yük taşıma ücreti müşteri tarafından ödenir. Yanlış bir maddenin iletilme ihtimali üzerinde, 14 gün içinde hiçbir şey için geri dönebilirsiniz. Sen ticaret veya dönüş ayrıcalığını kullanabilir. Eğer bir dönüş oluşumu ortaya çıkmalıdır, biz geri almak ve dönüş tolerans sonraki 14 iş günü içinde bir müşteri varlıkları tarafından ödenen dönecektir. Ticaret durumunda, biz 3 iş günü sınırı içinde cebinden hiçbir şey için aranan ürünler göndereceğiz. Ticaretin bir kereden fazla yapıldığı durumunda, navlun taşıma ücreti müşteri tarafından ödenir.