indirimkodları.com
Anasayfa Kategoriler Sigortam Net

Sigortam Net İndirim Kodu

Sigortam Net promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Aralık 2020

Sigortam Net İndirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Sigortam Net'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 50% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Sigortam net'te, özel sağlık sigortası teklifini birden fazla sigorta şirketinden çevrimiçi görüntüleyebilmek için sigortalılar hakkında çok fazla bilgi edinmemiz gerekiyor. Her sigorta şirketinin sağlık sigortası teklifleri sunmak için farklı bilgilere ihtiyacı vardır. Yıllık hayat sigortası primleri yaşa göre belirlenmektedir. Sigorta şirketine göre, meslek ve cinsiyetin de etkili olduğu prim tabloları var. Priminiz, seçtiğiniz teminat tutarları dikkate alınarak hesaplanır. Primlerinizi TL veya döviz olarak ödeyebilirsiniz.
Sigortam net'te, tüm sözleşmeleri kapsayan bir takvim yılında bir katılımcıya ödenebilecek devlet katkısı, yıllık brüt asgari ücretin% 25'i ile sınırlıdır. Seyahat sigortası, genellikle 18-65 yaşları arasında veya ondan faydalanabilecek herkese açıktır. Sigorta şirketi ayrıca, yaş sınırı üstündeki ekstra kişileri de güvence altına alabilir. Seyahat sigortasında sigorta şirketi ödemeyi yapan, yani sigorta sözleşmesini yapan ve prim ödemesinden sorumlu olan kişidir; sigortalı, sigortadan yararlanan, seyahat edecek, poliçede adı olan kişi veya kişilerdir.