indirimkodları.com
Anasayfa Kategoriler Sihirli Ayakkabilar

Sihirli Ayakkabilar Indirim Kodu

Sihirli Ayakkabilar promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Nisan 2021

Sihirli Ayakkabilar Indirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Sihirli Ayakkabilar'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 30% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Teslimat bilgileri
Siparişlerin nakliye maliyetleri sistemde göründükleri gibi olacaktır. İthal ürünlerin kargo bedelleri firmamıza ait olup, yurtiçi üretim için kargo alıcı tarafından ödenmektedir. Değişiklik gerektiren durumlarda, onay alınması halinde tüm nakliye masrafları "ALICI" tarafından ödenecektir. Satın alınan ürün, sipariş sırasında Tüketici tarafından belirlenen tercihler doğrultusunda özel olarak tüketici için hazırlanır. Sipariş edilen ürün, özel kutu, ürün belgesi, fatura ve konşimento belgesi vb. malzemelerle birlikte, Sihirli Ayakkabilar tüketici tarafından belirtilen teslimat adresine güvenli bir şekilde teslim edilir. Siparişin kargo şirketine kaç gün içinde teslim edeceği, satın alınan ürünün sözleşme sayfasında belirtilecektir. (Sitenin "Sihirli Toplama" bölümündeki ürünler için 1-2 iş günü, diğer ürünler için 10 iş günü.) Teslimat süresinin 10 iş gününü aşması halinde "SATICI" "ALICI"yı e-posta ile bilgilendirecek ve karşılıklı anlaşma olması halinde ürün sağlanacak ve diğer durumlarda iade edilecektir.
Ürün İadeve Değişimi
İade ve değişim leri yerli üretim ürünlerinde mümkündür. İade ve değişim talep edilen Ürünlerin Nakliye Maliyetleri müşteriye aittir. Kargo ücreti ödemeden gönderilen ürünler Sihirli Ayakkabilar firması tarafından alınmaz. Takas edilecek ürün, ürün şirketine geldikten ve gerekli kontrolleri yaptıktan sonraki iş günü size gönderilecektir. İade edilen ve iade edilen ücret sadece ürün için iade edilecektir ve nakliye ücreti iade edilmez.