indirimkodları.com

Sinemia İndirim Kodu - 15% - Sinemia Kupon Mayıs 2022

Sinemia promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Mayıs 2022

En iyi fiyatlar Sinemia'da. Bu sayfadaki Sinemia İndirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 15% İndirim Kodu ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

ALIŞVERİŞ İPUÇLARI
Sinemia Plus planları, 3D ve IMAX dahil tüm filmler için kullanılabilir! * Sinemia ile kesinti tarihleri ​​yok. Sineminizi istediğiniz zaman kullanabilirsiniz! Sinemia uygulamasıyla önceden bir bilet oluşturduğunuzda, çevrimiçi olarak bilet satın almak için kullanılacak bir kerelik ödeme bilgileri sunulur.
DAHA FAZLA BİLGİ
Sinemi, ülkenizdeki her büyük tiyatroda var. Burada tiyatroların listesini görebilirsiniz. Sinemia, tiyatrolardan bağımsız olarak çalışmaktadır; bu, birkaç basit adımda Sinemia Cardless kullanarak biletinizi çevrimiçi alabileceğiniz anlamına gelir. Sinemia, indirimli film bileti abonelik planları sunan özel bir film kulübüdür. Kullanımı kolay teknoloji ve Sinemia Cardless özelliği sayesinde Sinemia, sinema deneyimi için yenilikçi bir çözüm yarattı. Ayrıca rollover özelliği, hem yeni hem de mevcut aboneler için her bir Sinemia planına uygulanır. Rollover özelliği ile kullanılmayan film günlerinden biri daha sonra kullanılmak üzere bir sonraki aya devredilir.