Sinemia İndirim Kodu - 35% - Sinemia Kupon Mart 2023

Sinemia promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Mart 2023

En iyi fiyatlar Sinemia'da. Bu sayfadaki Sinemia İndirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 35% İndirim Kodu ekstra indirim!

DAHA FAZLA GÖR

  • Tüm (7)
  • Kodu (1)
  • Kampanyalar (6)
  • Ücretsiz Kargo

Son Kullanım Satışları

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

ALIŞVERİŞ İPUÇLARI Sinemia Plus planları, 3D ve IMAX dahil tüm filmler için kullanılabilir! * Sinemia ile kesinti tarihleri ​​yok. Sineminizi istediğiniz zaman kullanabilirsiniz! Sinemia uygulamasıyla önceden bir bilet oluşturduğunuzda, çevrimiçi olarak bilet satın almak için kullanılacak bir kerelik ödeme bilgileri sunulur. DAHA FAZLA BİLGİ Sinemi, ülkenizdeki her büyük tiyatroda var. Burada tiyatroların listesini görebilirsiniz. Sinemia, tiyatrolardan bağımsız olarak çalışmaktadır; bu, birkaç basit adımda Sinemia Cardless kullanarak biletinizi çevrimiçi alabileceğiniz anlamına gelir. Sinemia, indirimli film bileti abonelik planları sunan özel bir film kulübüdür. Kullanımı kolay teknoloji ve Sinemia Cardless özelliği sayesinde Sinemia, sinema deneyimi için yenilikçi bir çözüm yarattı. Ayrıca rollover özelliği, hem yeni hem de mevcut aboneler için her bir Sinemia planına uygulanır. Rollover özelliği ile kullanılmayan film günlerinden biri daha sonra kullanılmak üzere bir sonraki aya devredilir.

Promosyon önerileri gibi

Oy ver!
3.5 /658 stemmen

über Sinemia

Sinemia, sinemaseverler için sosyal bir platform ve düşük bir aylık ücret karşılığında sinema bileti sağlayan aylık abonelik tabanlı bir hizmettir. Sinemia Premium ile tanışın! Herhangi bir sinemadaki herhangi bir film için geçerli aylık sinema bileti planı! 2D-3D-IMAX ve rezerve koltuk dahil! Http://sinemia.com adresindeki teklifimize göz atın.Temel olarak bu firma Türkiye'de geniş bir alanda çalışmakta ve müşterilerini kaliteli çalışmaları ile eğlendirmektedir.

35% indirim

Bu sayfada, Sinemia için en son indirim kodlarını ve teklifleri topladık. Çok fazla indirim elde etmek için bir sonraki şanslı kişi olabilirsiniz. Web sitemize bir göz atın ve benzer kodları her gördüğünüzde tıklayın. Sinemia ile çok para tasarrufu yapabilirsiniz!

Popüler mağazalar