indirimkodları.com

Skype İndirim Kodu

Skype promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Ekim 2020

Skype İndirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Skype'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 15% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Oturum açmak ve başkalarıyla iletişim kurmak için Skype'ı klavyeniz ve yerleşik macOS ekran okuyucusu VoiceOver ile kullanın. Sohbet etmek için arama yapabilir veya anlık mesajlaşma (IM) kullanabilirsiniz. Bu makalede verilen bilgiler en son Skype sürümüyle kullanım içindir. İPhone ve iPad için Skype'ta bazı işlevler uygulamanın içinden kullanılamaz. Aradığınızı bulamıyorsanız, Skype Hesabım sayfasından erişebilirsiniz. Skype hesabınıza giriş yapın. Hesap bilgileri seçeneğine ilerleyin ve Para birimini değiştir seçeneğini seçin. Yeni para biriminizi listeden seçin ve ardından Kaydet düğmesine tıklayın.
Skype'taki başlangıç ​​ve kapanma seçenekleri, bilgisayarınızı başlattığınızda veya uygulama penceresini kapattığınızda Skype'ta olanları özelleştirebilmenizi sağlar. Başlangıç ​​ve kapanış seçenekleri Skype 10 için Windows 10'da mevcut değildir (sürüm 14). Skype'tan çıkış yaptığınızda bildirim ayarları cihazınıza kaydedilmez ve cihazdaki hesap ve uygulama ayarlarını hatırlamak isteyip istemediğiniz sorulduğunda Hayır seçeneğini belirleyin. Kartviziti seçtikten sonra, kartviziti açmak için Geri Kişi açıkken odak, bir mesaj girişi metin alanı alanına geçer. Mesajı yazın ve göndermek için Geri