Skype İndirim Kodu - 40% Indirim Ekim 2022

Skype promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Ekim 2022

Skype İndirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Skype'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 40% İndirim Kodu ekstra indirim!

DAHA FAZLA GÖR

 • Tüm
 • Kodu
 • Kampanyalar
 • Ücretsiz Kargo
  % 40 Kodu

  40% indirim + Skype web sitesinde Ücretsiz Gönderim

  Bitiş: 10-10-22
  TEKLIF AL
  KAMPANYA

Son Kullanım Satışları

  Kodu

  Skype için Avantajix.com dünyanın en zekice indirim fikri

  Bitiş: 01-06-22
  TEKLIF AL
  KAMPANYA
  Kodu

  Skypeta Hangi Fırsat Size Daha Uygun

  Bitiş: 30-05-22
  TEKLIF AL
  KAMPANYA
Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var
Oturum açmak ve başkalarıyla iletişim kurmak için Skype'ı klavyeniz ve yerleşik macOS ekran okuyucusu VoiceOver ile kullanın. Sohbet etmek için arama yapabilir veya anlık mesajlaşma (IM) kullanabilirsiniz. Bu makalede verilen bilgiler en son Skype sürümüyle kullanım içindir. İPhone ve iPad için Skype'ta bazı işlevler uygulamanın içinden kullanılamaz. Aradığınızı bulamıyorsanız, Skype Hesabım sayfasından erişebilirsiniz. Skype hesabınıza giriş yapın. Hesap bilgileri seçeneğine ilerleyin ve Para birimini değiştir seçeneğini seçin. Yeni para biriminizi listeden seçin ve ardından Kaydet düğmesine tıklayın. Skype'taki başlangıç ​​ve kapanma seçenekleri, bilgisayarınızı başlattığınızda veya uygulama penceresini kapattığınızda Skype'ta olanları özelleştirebilmenizi sağlar. Başlangıç ​​ve kapanış seçenekleri Skype 10 için Windows 10'da mevcut değildir (sürüm 14). Skype'tan çıkış yaptığınızda bildirim ayarları cihazınıza kaydedilmez ve cihazdaki hesap ve uygulama ayarlarını hatırlamak isteyip istemediğiniz sorulduğunda Hayır seçeneğini belirleyin. Kartviziti seçtikten sonra, kartviziti açmak için Geri Kişi açıkken odak, bir mesaj girişi metin alanı alanına geçer. Mesajı yazın ve göndermek için Geri

Promosyon önerileri gibi

Oy ver!
3.5 /604 stemmen

über Skype

Skype, bilgisayarlar, tabletler, mobil cihazlar, Xbox One konsolu ve İnternet üzerinden akıllı saatler arasında görüntülü sohbet ve sesli görüşmeler sağlama konusunda uzmanlaşmış bir telekomünikasyon uygulamasıdır. Skype ayrıca anlık mesajlaşma servisleri sunar. Kullanıcılar metin, video, ses ve görüntü iletebilir. Skype video konferans görüşmelerine izin verir. Skype, kullanıcıların İnternet üzerinden sesli, mikrofon kullanarak, web kamerası kullanarak video aracılığıyla ve anında mesajlaşma yoluyla iletişim kurmalarını sağlar. Skype, freemium iş modeli uygular. Skype\'tan Skype\'a çağrılar ücretsizdir; normal telefonlara ve cep telefonlarına yapılan çağrılar (geleneksel telefon ağları üzerinden), Skype Kontörü adı verilen borç bazlı bir kullanıcı hesap sistemi aracılığıyla ücretlendirilir.

40% indirim

Bu sayfada, Skype için en son indirim kodlarını ve teklifleri topladık. Çok fazla indirim elde etmek için bir sonraki şanslı kişi olabilirsiniz. Web sitemize bir göz atın ve benzer kodları her gördüğünüzde tıklayın.

Skype ile çok para tasarrufu yapabilirsiniz!

Popüler mağazalar