indirimkodları.com

Souq Indirim Kodu

Souq promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Mayıs 2021

En iyi fiyatlar Souq'da. Bu sayfadaki Souq Indirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 50% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Öğemin durumunu nasıl sınıflandıracağım?
Madde orijinal ambalajında ise ve şirket mühürlüyse, "Yeni" olarak sınıflandırılabilir. Aksi takdirde, ürünün paketi açıksa veya ürün bir kez bile kullanılıyorsa, "Kullanılmış" olarak sınıflandırılmalıdır.
Bir öğeyi ön siparişe göre listeleyebilir miyim?
№. Souq ön emirleri kabul etmez. Ürününüzün listelemesi için stokta olması gerekir
Souq'ta kullanılmış ürün satabilir miyim?
Souq'ta satış yapmak, ürünlerini satmak isteyen kişiler için izin verilir ve katılmak için bir iş yürütmenize gerek yoktur. Şu anda iş satıcıları üzerinde herhangi bir sınırlama olmadan satış merkezinde bireysel satıcılar için tüm özellikleri etkinleştirin.
Souq.com satacak en düşük ürün fiyatı nedir?
Hiçbir minimum fiyat, ama genellikle, AED 50 veya daha az herhangi bir liste, Souq.com için daha az ödeme yapmak, no ödeme işleme ücreti ve komisyon NO minimum ücret olduğu gibi. Bu nedenle ürünlerinizi daha düşük fiyat ve diğer satıcılara karşı rekabetçi olmak mümkün olacak
Satış merkezi nedir?
Satış merkezi temelde satıcılar için oyun alanı, size Souq.com satmak için gereken her şeyi bulabilirsiniz. Ürünlerinizi listeleyebilir, siparişlerinizi yönetebilir ve performansınızı izleyebilirsiniz. Onlar satıcıları meşgul tutmak ve işinizi büyüyen odaklanmış tutmak için alıcının deneyimlerinden ayırmaya karar verdi. Bu söyleniyor, hala sadece ana siteye gezinerek Souq.com ürünleri satın alabilirsiniz. Ürünlerinizi listelemekten başlayarak, siparişlerinizi yönetmeye ve ödeme yle sona erdirerek işleri daha kolay ve hızlı hale getirmek için işlevlerin çoğunu yenilediler.