indirimkodları.com
Anasayfa Kategoriler Spagetti Yarn

Spagetti Yarn Indirim Kodu

Spagetti Yarn promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Aralık 2021

En iyi fiyatlar Spagetti Yarn'da. Bu sayfadaki Spagetti Yarn Indirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 70% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Ödeme ve Teslimat
Spagetti Yarn Akbank, Finasbank, Garanti Bankası, T. İş Bankası ve Yapı Kredi banka hesaplarından (TL) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak yapabilirsiniz. Sitemizdeki kredi kartları ile Akbank'tan her türlü kredi kartı veya online taksit için online ödeme hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Çevrimiçi ödemelerinizle, siparişinizin sonunda kredi kartınızdan ücret tahsil edilecektir. Olası sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptalleri durumunda, 3 iş günü içinde kredi kartınıza para iadesi yapılacaktır.
Teslim
Spagetti Yarn sipariş ettiğiniz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye çalışın. Tedariki zaman alan ürünler için kargo teslimat süresi, ürün detaylarında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Olası teslimat gecikmesi durumunda, size bilgi verilecektir. Ürünün kesintisiz olarak teslim edilebilmesi için lütfen geçerli bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak giriniz. İstekleriniz, sipariş sonunda belirlediğiniz teslimat türüne göre hazırlanacak şekilde işleme alınacaktır. Spagetti Yarn İstanbul merkezli firmanın ürünleri yerli kargo şirketi tarafından gönderilecek. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 3 (üç) iş günü sonunda Kargo şirketine teslim edilir.
Sipariş Ücretinin İadesi
Olası nedenlerle siparişlerinizin iptali durumunda; Ertek İthalat İhracat Tekstil Sanayi ve Ticaret. LTD. ŞTİ. Ürün fiyatını üç iş günü içinde hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, doğru ve tamamen kendi şirket mali yetkililere banka hesap bilgileri ve / veya kredi kartı bilgileri rapor gerekir.