SunExpress İndirim Kodu - 40% - SunExpress Kupon Ekim 2022

SunExpress promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Ekim 2022

En iyi fiyatlar SunExpress'da. Bu sayfadaki SunExpress İndirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 40% İndirim Kodu ekstra indirim!

DAHA FAZLA GÖR

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Son Kullanım Satışları

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var
ALIŞVERİŞ İPUÇLARI SunExpress, Türkiye'deki 21 havaalanından ve Almanya'daki 15'ten fazla havaalanından faaliyet göstermektedir. 4.200'den fazla çalışanı olan SunExpress, başarılı ve sürekli büyüyen bir havayolu şirketidir. Haftada 1.200'den fazla uçuş gerçekleştiren SunExpress, pazar payını ve pazar liderliğini Türkiye'de 80'den fazla varış noktasına ve Avrupa ve Kuzey Afrika'da 20 ülkeye genişletmeye devam ediyor. Daha fazla bilgi SunExpress, Avrupa'daki ünlü tur operatörleri için cazip bir ortaktır. İşbirliği içinde ve ekip olarak, program ve hizmetler müşterilerin isteklerine göre uyarlanmıştır. Basit ve net bir şekilde yapılandırılmış tarife sistemi - „SunFares“ - yolcular üç farklı fiyat arasından seçim yapabilir: SunEco, SunClassic ve SunPremium, düşük maliyetli uçuşlardan ek servisler olmadan, atıştırmalık kutular, yüksek kaliteli menüler ve ön ödemeli özel teklif ayrılmış XL koltuklar. Türk şehri İzmir, havayolunun Ege Bölgesi'ndeki ana merkezi ve çekirdek pazarının bir parçasıdır - yanı sıra güney Türkiye’de Antalya, Kapadokya’nın büyüleyici dağ manzarası ve Karadeniz Bölgesi ve ülkenin doğusunda. SunExpress programı Akdeniz, Mısır, Bulgaristan ve Kızıldeniz çevresindeki sayısız destinasyonla tamamlanmaktadır.

Promosyon önerileri gibi

Oy ver!
3.5 /599 stemmen

über SunExpress

SunExpress, Avrupa içinde eğlence havayolundaki konumunu geliştirdi ve şu anda Almanya ile Türkiye arasında faaliyet gösteren en büyük havayollarından biri. Havayolu her yıl yaklaşık dokuz milyon yolcu taşıyor. Bu başarı, tanınmış tur operatörlerimiz, seyahat acenteleri ve sadık yolcularla yakın işbirliği olmadan mümkün olmazdı. Eğlence havayolları Antalya’da Türk Rivierası’nı, İzmir ise Ege kıyılarında bir diğer önemli merkez olarak hizmet veriyor. 2011 yılında kurulan bağlı kuruluşu SunExpress Deutschland GmbH'nin şirket merkezi Frankfurt Uluslararası Havalimanı'nda bulunuyor.

40% indirim

Bu sayfada, SunExpress için en son indirim kodlarını ve teklifleri topladık. Çok fazla indirim elde etmek için bir sonraki şanslı kişi olabilirsiniz. Web sitemize bir göz atın ve benzer kodları her gördüğünüzde tıklayın.

SunExpress ile çok para tasarrufu yapabilirsiniz!

Popüler mağazalar

FLO için diğer promosyon kodları