indirimkodları.com
Anasayfa Kategoriler Surat Diamond

Surat Diamond Indirim Kodu

Surat Diamond promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Temmuz 2020

Surat Diamond Indirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Surat Diamond'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 15% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Mallarımı nasıl sevk edecek?
Ödeme alındıktan sonra, ürünler 2 hafta içinde Blue Dart ile sevk edilir. Her Takı kadife torbalar / kutular, hediye için ideal, böylece sevkiyat kaprisleri dayanacak sigorta için paketlenmiştir.
Hangi ödeme şekillerini kabul emzebilirsiniz?
Surat Diamond'a ödemenizi Çek, Talep Taslağı veya İnternet Bankacılığı aracılığıyla gönderebilirsiniz. Surat Diamond da tüm büyük Kredi Kartları kabul; ödeme, güvenli ödeme ağ geçidi üzerinden gönderilebilir. (Çek, Talep Taslağı veya İnternet Bankacılığı yoluyla yapılan ödemelerde Sipariş No'nuzu belirtiniz. )
Surat Diamond'da Hediye Çekleri/ Promosyon kodlarını nasıl kullanabilirim?
Satın almak istediğiniz bir ürünü seçtikten sonra, alışveriş sepetinde "Hediye Sertifikası Kodunuzu/Promosyon kodunuzu buraya girin" seçeneğiniz vardır. Kodu kutuya girin, Fişin/promosyon kodunun değeri otomatik olarak ayarlanır ve gelen kutunuzda size bir fatura gönderilir. Herhangi bir fazla tutar durumunda herhangi bir ödeme şekli ile aynı ödeme yapabilirsiniz. Aynı anda yalnızca bir Fiş kullanılabilir. Birden fazla Hediye Sertifikası olması durumunda, sertifikaların detaylarını [email protected] ve temsilcimiz size geri gönderebilirsiniz. Hediye Çekleri Altın Madeni Paralar ve Sertifikalı Solitaires üzerinde kullanılamaz
Fiyatlarınız neden yerel bir kuyumcudan daha düşük?
Tüm ürünleri doğrudan Fabrika,bu nedenle ödediğiniz fiyat en az dır. Bu nedenle dolaylı olarak Müşteri'ye aktarılan stok maliyetleri, toptan ve perakende marjları gibi ek ek giderlerden kaçınan herhangi bir Perakende Mağazaları yoktur.