indirimkodları.com

Tablocu Indirim Kodu

Tablocu promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Ocak 2022

Tablocu Indirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Tablocu'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 70% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Online Kredi Kartı Ödeme
Tablocu.com, Garanti Bankası, Akbank, Yapı Kredi bankalarının VirtualPost hizmetini kullanmaktadır. Farklı bankaların kredi kartları da dahil olmak üzere tüm kredi kartlarıile alışveriş yapabilirsiniz.
UPS Nakit veya Tek Slip Ödeme yerleştirebilirsiniz
"UPS Kapı Ödemesi" şeklindeki siparişler. Bu şekilde ödemelerinizi Kredi Kartı ile Tek Slip veya Nakit şeklinde yapabilirsiniz. Sipariş için ödeme sayfasında ayrıntılı bilgi için tıklayın, UPS Kapı Kapı seçeneğini seçebilir veya siparişinizi Tablocu online müşteri temsilcisine bırakabilirsiniz. UPS Kapı Ödeme Sistemi'nde kredi kartı ile yükleme seçeneği yoktur ve ödemelerinizi yalnızca Tek likaş veya Nakit şeklinde yapabilirsiniz.
EFT / HavaLe Ile Ödeme
Tablocu.Com tarafından satılan tüm yağlıboya tabloları EFT / Hava Leneği olarak ödeyebilirsiniz. Ne Yapmalı: Sipariş sırasında ödeme seçeneklerinden EFT / Para Transferi seçeneğinin seçilmesi ve sipariş onayı ile sipariş numarası alınması. EFT / Para Transferi ödemeleri için ödeme sırasında Tablocu.com Sipariş Numaranızı bankanıza belirtmelisiniz. İnternet bankacılığı veya nakit dağıtıcı kullanan Tablocu üyelerin EFT / Para Transferi işlemi sırasında belirtilen açıklama alanında belirtilmeli ve Müşteri Temsilciliği ile irtibata geçilmelidir. Siparişinizin hızlı bir şekilde izlenmesi için Üye Ceza'daki " Ödeme Bildirim Forumu " müşteri temsilcisini bilgilendirmeniz gerekir.
Baskı Ürün Satışı nız var mı?
№. Baskı ürünleri Tablocu'da satılmamaktadır. Son yıllarda Canvas Tablo adı altında satılan baskı türevleri satılmamaktadır. Sadece el yapımı yağlıboya tablolar kendi sitesinde satılmaktadır.