Takibu İndirim Kodu - 30% - Takibu Kupon Mart 2023

Takibu promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Mart 2023

En iyi fiyatlar Takibu'da. Bu sayfadaki Takibu İndirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 30% İndirim Kodu ekstra indirim!

DAHA FAZLA GÖR

  • Tüm (1)
  • Kodu
  • Kampanyalar (1)
  • Ücretsiz Kargo

Son Kullanım Satışları

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Takibu size daha fazla satın alanlara aşamalı indirimler sağlar. İndirimler, siparişteki kalemlerin miktarını takip eder: 15 ürün =% 15 indirim, 25 ürün =% 20 indirim, 40 ürün =% 30 indirim İndirimde indirim uygulanır. Ödeme ya da banka havalesi ödemesi için% 5 indirim uygulanır. BRADESCO ve ITAU bankası aracılığıyla. Bu ödeme yöntemini seçerek siparişinizi verdiğinizde, VERİLERİNİZE bir E-posta alacaksınız. Ödemenizi yapmak için BANKA Ödeme süresi 2 gündür. Ödeme tarihiniz hafta sonu veya tatil gününe düşerse, ödemeniz bir sonraki iş günü yapılabilir. Kredi kartı ile ödeme sadece Na Pratas vip ödeme aracılarıyla yapılır: PayPal (faizsiz 6x), PagSeguro (faizsiz 2x) ve MercadoPago (faizli). Siparişleriniz için ödeme süresi 2 gündür. Son ödeme tarihi hafta sonu veya tatil gününe düşerse, ödemeniz bir sonraki iş günü yapılabilir. Takibu, ürünlerinizin orijinalliğini garanti eder, böylece müşterileriniz en yüksek kalitede ürünleri satın alırken tam bir güvenlik ve mükemmel prosedür elde eder. Takibu kuyumculuğu, tüm ürünlerin metale göre yapılmasını ve taşların ürün açıklamasında bulunmasını sağlar. Garantiniz fatura / makbuz ve siparişinizle birlikte gönderilen garanti belgesidir. Yanlış kullanım, kazalar veya takının bakımının yapılmamasından kaynaklanan hasar onarım hizmetleri müşteriye aittir ve nakliye masrafları müşterinin sorumluluğundadır. Gümüş takılar (925/950) ömür boyu metal garantisine sahiptir.

Promosyon önerileri gibi

Oy ver!
3.5 /604 stemmen

über Takibu

Takibu, kaliteli ve mükemmel kuyumculuk ürünleri sunan bir çevrimiçi mağaza. Ürünler, küpeler, yüzükler, kolye ve zincirler gibi kuyumcu ürünlerini içerir. İnternet üzerinden gümüş takıları satan ilk çevrimiçi mağazalardan biridir ve o zamandan beri müşterilerimize güvenli bir ortamda en iyi fiyatı sunmak için çalıştık ve sipariş vermenin basitliği. Yalnızca İnternet üzerinden satış yaparak çalışırız ve Brezilya'da her zaman büyük hız ve güvenlikle hizmet veririz.

30% indirim

Bu sayfada, Takibu için en son indirim kodlarını ve teklifleri topladık. Çok fazla indirim elde etmek için bir sonraki şanslı kişi olabilirsiniz. Web sitemize bir göz atın ve benzer kodları her gördüğünüzde tıklayın. Takibu ile çok para tasarrufu yapabilirsiniz!

Popüler mağazalar