indirimkodları.com

Tasdix Indirim Kodu

Tasdix promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Mayıs 2021

Tasdix Indirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Tasdix'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 15% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Belgelerim değiştirildikten sonra başka bir dosya oluşturulur. Bu nedir?
Tasdix'i gerçekleştirirken, Tasdix Masaüstü yazılımı, karmaşık bir algoritma grubundan kaynaklanan her belge için benzersiz ve benzersiz bir parmak izi oluşturur; bu yol internet bağlantısı ile E-GÜVEN'e teslim edilmektedir. Burada, uluslararası standartları karşılayan zaman bilgileri dosyanızın parmak izlerine işlenir ve bilgisayarınıza ulaşır. Bu işlemin sonunda, dosyanızla aynı ada sahip bir .tms dosyası bilgisayarınızda oluşturulur. Bu dosya, belgenizin zaman damgası sertifikasıdır.
Tasdixed belgelerimi bir .tms uzantısıyla tutmam gerekir mi?
Tasdix Desktop yazılımı, zaman damgası sertifikanızı dosyanızla aynı ad altında aynı yere kaydeder. Kitaplığınızı bilgisayarınızda istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Burada bilmeniz gerekenler, bir Tasdix belgesinde herhangi bir değişiklik yaptığınızda (adını değiştirmek dışında), zaman damgası sertifikasının doğrulanamayacağıdır. Bu nedenle, bunu yaptıktan sonra Tasdixed belgelerinde veya Tasdix'te tekrar değişiklik yapmayın. . Tms uzantılı zaman damgası sertifikaları orijinal belge olmadan doğrulanmayacağından, Tasdix belgelerinizi silmemeniz veya mümkün olduğunca aynı yerde tutmamanız tavsiye edilir.
Turkcell Mobil Ödeme ile neden 5 kredi alamıyorum?
Turkcell Mobil Ödeme ile yasaların gerektirdiği bir anda 20 TL'ye kadar ödeme yapabilirsiniz. Bu 4 Tasdix kredisinin fiyatına eşittir.
Turkcell Mobil Ödeme sırasında gelen ve giden SMS ücretini ödeyecek miyim?
Turkcell Mobil Ödeme sırasında onayınız için alınan SMS için herhangi bir ücret ödemeyeceksiniz. Onayladığınızda, gönderdiğiniz SMS Turkcell tarafından 1 standart SMS (2 kredi) olarak ücretlendirilir.