indirimkodları.com

Tasit İndirim Kodu

Tasit promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Ağustos 2020

Tasit İndirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Tasit'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 15% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Tasit, sadece Fit My Bike işlevimizin markasını ve modelini seçerek boyunuza neyin uygun olduğunu kolayca görebilirsiniz. Bunun avantajı, yalnızca markanıza uygun ürünleri, kübik ve yıllık modelinizi görmenizdir. 60 günlük açık süreniz vardır. 1000 SEK'in üzerinde satın alımlar, ücretsiz boyut değişiklikleri ve ücretsiz gönderim. Ayrıca, Avrupa’nın ortasında 10.000 m²lik bir dağıtım merkezine sahibiz. Raki plerimiz. Araba satmak veya satın almak için kolayca kayıt olabilirsiniz. Web sitesinde devam etmek için kayıt olmanız gerekmektedir. Daha sonra doğabilecek rahatsızlıklardan kaçınmak için kendinizle ilgili doğru bilgileri vermeye çalışın.
Tasit ile bir abonelikle ağlarının bir parçası olabilir ve yarışmalarımızı, haberlerimizi ve muhteşem promosyonlarımızı asla kaçırmamanızı sağlayabilirsiniz. Siparişinizi takip etmek için web sitesine bilgileri girin. Sipariş ettiğinizde aynı e-posta adresini girin. Hediye çeki posta ile teslim edilir ve doğrudan posta kutusuna veya e-postayla PDF olarak gelir. Mektupla sipariş edilen hediye çekleri iki hafta içinde teslim edilecek. Hediye çekleri yalnızca Tasit.com, XL moto.se ve Sled store.se adresindeki ödemeler için geçerlidir.