Tavukdunyasi Indirim Kodu - 60% - Tavukdunyasi Kuponu Mart 2023

Tavukdunyasi promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Mart 2023

En iyi fiyatlar Tavukdunyasi'da. Bu sayfadaki Tavukdunyasi Indirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 60% İndirim Kodu ekstra indirim!

DAHA FAZLA GÖR

  • Tüm (1)
  • Kodu
  • Kampanyalar (1)
  • Ücretsiz Kargo

Son Kullanım Satışları

Promosyon önerileri gibi

Oy ver!
3.5 /605 stemmen

über Tavukdunyasi

2004 yılında tavukdunyasi tavuk dünyasını gizli tarifleriyle icat etti ve ülkenin müşterileriyle seçkin restoran zincirlerinde bir araya getirdi. Tavuk dünyasına olan bu ilgi bizi kurumsal kimliklerini mutluluğa taşıyan bir marka haline gelen mutfağına getirmeye teşvik etti. Ve şimdi onu markalamaya karar verdiler. tavukdunyasi 2011 yılında tamamlanan kurumsal kimlik çalışmaları, sıra dışı konsepti, zengin ve özel mutfağı, tüm segmentlere keyif verecek menüler, tavuk dünyası daha önce İstanbul'un elit noktalarında yerini almaya başladı. Zaman içinde tavukdunyasi müşterileri tavuk dünyasını bir markaya dönüştürdü. Lezzetli oldu, soslu tavuk çok popülerdi ve dilden dile dolaşmaya başladı.

60% indirim

Bu sayfada, Tavukdunyasi için en son indirim kodlarını ve teklifleri topladık. Çok fazla indirim elde etmek için bir sonraki şanslı kişi olabilirsiniz. Web sitemize bir göz atın ve benzer kodları her gördüğünüzde tıklayın. Tavukdunyasi ile çok para tasarrufu yapabilirsiniz!

Popüler mağazalar