indirimkodları.com
Anasayfa Kategoriler Teknobiyotik

Teknobiyotik İndirim Kodu

Teknobiyotik promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Ocak 2022

Teknobiyotik İndirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Teknobiyotik'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 15% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Teknobiyotik'te şirketinizden mal sipariş etmek isterseniz, lütfen [email protected] adresine e-posta gönderin veya telefonla bizimle iletişime geçin. Sipariş onay mesajınızı, mevcut teslimat durumunu ve satın aldığınız faturanızı kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresine göndermeniz gerekecektir. Fırsatlar, indirimler, teklifler ve özel etkinlikler için mağazanın bültenine abone olabilirsiniz.
Lütfen doğru faturalandırma veya teslimat adresine dikkat edin. E-posta adresinizi girerken, yazarken hataları kontrol edin. Siparişler, genellikle ödeme makbuzunuzu aldıktan sonraki iş günü veya bir üçüncü taraf sertifikası (PayPal) aldıktan sonra gönderilir. Banka transferlerinin transfer tarihine tabi olduğunu lütfen unutmayın. Siparişiniz bir iş günü içerisinde depomuzdan gönderilecektir. Paket genellikle max. 5-8 iş günü sürer. Mallar, UPS kuryesi tarafından sevk edilecek ve tüm öğeleri sağlayacaktır. 60.000 $ üzerindeki nakliye masrafları ücretsizdir. Aksi halde TF 1490. Teknobiyotik'te ürünlerin iadesi, ürünün teslim alınmasından sonraki 14 gün içinde mümkündür. Siparişi verilen ürünün riskini devralarak, ürünü aldıktan sonra müşteriye iletilir. Ürünü aldıktan sonra, müşteri ürünün ambalajını kontrol edecek ve gecikmeden tedarikçiye bildirecektir.