indirimkodları.com

Tekzen İndirim Kodu - 70% - Tekzen Kupon Mayıs 2022

Tekzen promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Mayıs 2022

En iyi fiyatlar Tekzen'da. Bu sayfadaki Tekzen İndirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 70% İndirim Kodu ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Ödeme kredi kartı, banka havalesi, BKM Express, Garanti Pay sistemleri ile yapılmaktadır.
Kredi kartıyla ödeme yapmayı tercih ediyorsanız, kartın türünü, taksit seçeneğini, kartın adını, kart numarasını, son kullanma tarihini ve kartın arkasındaki 3 basamaklı güvenlik numarasını tıklayabilir ve ardından Tamam ödeme düğmesine.
Satılan ürünlerin tahmini teslimat süreleri değişiklik gösterir. Siparişiniz, farklı zamanlarda tedarik edilen ürünleri içerebilir. Ürünleriniz tedarik edildikten sonra beklemeden hemen teslim edilir. Ayrıca, ürünleriniz daha hızlı ulaşmak için ayrı depolardan yapılabilir, lütfen kargo takip numaranızın detaylarını kontrol ediniz.
Hafta sonu siparişleri Pazartesi günü işleme koyulur. Kullanıcı, kargo ile ürünün teslimi sırasında sistemde belirtilen adreste bulunamazsa, ziyaret notu, kargo görevlisi tarafından kullanıcıya bırakılır. Adresi 5 gün içinde aranmazsa, kargo firmasına iade edilir. Ancak, durum böyle olsa bile, kargo ücreti kredi kartı hesabından düşüldükten sonra kullanıcıya kullanıcıya iade edilir.
Satın aldığınız ürünü kargo tarihinden itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.