indirimkodları.com

Temiz Co İndirim Kodu

Temiz Co promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Eylül 2021

En iyi fiyatlar Temiz Co'da. Bu sayfadaki Temiz Co İndirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 20% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Tamiz'de, Facebook hesabınızla veya e-posta adresinizle giriş yaparak kolayca sipariş verebilirsiniz. Mallar vale tarafından teslim alındıktan sonra, fiyat teyidi size bildirilir ve bu nedenle ücret hakkında hiçbir soru işareti kalmaz. Fiyatı ve tüm sipariş detaylarını "Siparişler" ve "Bildirimler" sayfasında görebilirsiniz. Temiz fiyat tablosunu uygulama içinden ve www.temiz.com adresinden de kontrol edebilirsiniz. Kredi kartı bilgilerinizi başvuru ekranındaki ödeme yöntemi bölümüne girerek ödeme yapabilirsiniz. Temiz kullanıcılara daha iyi hizmet verebilmek için minimum sipariş miktarı 40 TL'dir. Siparişin tekrar tekrar tekrarlanmaması için toplu olarak göndermeye çalışın.
Kuru temizleme, yıkama ve ütüleme için 24 saat; Ürünleriniz 4-5 gün içinde ayakkabı boyama operasyonlarında teslim edilir. Sipariş tarihini değiştirebilir veya web sitemiz veya uygulamamız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. "Siparişlerim" ekranında teslimat zaman aralığını görebilirsiniz. Teslimat tarihinden önce telefonunuzdaki bildirimle teslimat tarihini öğrenebilirsiniz. Uygulamadaki yıkama servisini seçerek bu hizmetten faydalanabilirsiniz. Eşyalarınız kurutulur ve katlanır ve size teslim edilir. Her türlü istek, şikayet ve teknik destek için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.