indirimkodları.com
Anasayfa Kategoriler Temizlik Yolda

Temizlik Yolda Indirim Kodu

Temizlik Yolda promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Eylül 2020

Temizlik Yolda Indirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Temizlik Yolda'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 15% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Hareket etmeden önce temizleyebilir misin?
Evet, inşaat / tadilattan sonra, ağır kaldırma içermeyen veya duvar / halı / yüzey üzerinde derin lekeleri olan, taşınmaya hazır evler için standart kapsamımız dahilinde kabaca temizleniyoruz. Deneyimlerimize göre, bu tür temizlik evlerin normal temizliğinden daha uzun sürebilir, ancak normal evlerden daha kapsamlı deterjanlar ve ekipman gerekebilir. Bunları göz önünde bulundurarak, bir Temizlik Yolda dönemi seçmenizi önerir.
Rezervasyon yaptıktan sonra ne olur?
Rezervasyonunuzu tamamladıktan sonra, temizlik talebinizin e-postayla gönderildiğini ve sorularınız varsa Temizlik Yolda tarafından sizinle iletişime geçileceğini bildireceğiz. Temizlikten bir gün önce saat 18: 00'e kadar yönlendirilecek temizlik personelinin bilgilerini paylaşıyoruz.
Neden istediğim günü ve saati seçemiyorum?
Size her gün ve saatte hizmet etmek için elimizden geleni yapıyoruz. Ancak önceden kesinleşmiş rezervasyonlar nedeniyle temizlik personelinin günleri doldurulabilir ve boş oldukları için rezervasyon yaptırırız.
Anahtarı temizleyiciye verebilir miyim?
Bu temizleyici ile karar verebilirsiniz. Anahtarı unutursanız veya kaybederseniz, temizleyiciyle tanışmanızı veya belirlenen bir yerden almanızı ve temizledikten sonra teslim etmenizi öneririz. Temizlik Yolda eksik anahtarlardan sorumlu olmadığını lütfen unutmayın.