indirimkodları.com
Anasayfa Kategoriler Tesetturisland

Tesetturisland Indirim Kodu

Tesetturisland promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Ekim 2021

Tesetturisland Indirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Tesetturisland'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 50% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

İadeler ve İadeler
Mallar iade edilebilir. İade edilen tüm ürünler, tüm etiketleri bağlı, yıpranmamış ve yıkanmamış orijinal durumda olmalıdır. İadeler, iade edilen ürününüzü aldıktan sonraki 10 gün içinde, orijinal satın alma işleminin yapıldığı şekilde iade edilecektir. Geri ödemeniz, maddenin maliyetini ve geçerli satış vergisini içerir. Nakliye ve taşıma maliyetleri iade edilmez. Tesetturisland'ın iade gönderimlerinde kaybolan eşyalardan sorumlu olmadığını lütfen unutmayın, bu nedenle izleme hizmeti sunan bir kurye aracılığıyla gönderi de gönderiniz. Tesetturisland iade nakliye ücreti sorumlu olacak gibi iade nakliye maliyetini karşılamaz. Kampanyaların sınırlı süresi nedeniyle mal değiştiremezler.
Nakliye Maliyeti
Sevkiyat maliyeti, gönderinin ağırlığına ve varış noktasına bağlı olarak değişir. Nakliye maliyeti ağırlık esas alınca hesaplanacak ve buna göre artacaktır.
Sevkiyat ve Teslimat
Ülkeye bağlı olarak, siparişler FEDEX EXPRESS, ARAMEX EXPRESS veya DHL EXPRESS ile gönderilir. Çoğu sevkiyat için teslimat süresi 1-3 İş GÜNÜDÜR. Çoğu parsel bu zaman diliminde gelmesine rağmen, posta hacminin artması, artan güvenlik endişeleri ve gümrüklerin temizlenmesi için zaman gibi pek çok faktör nedeniyle gecikmeler olabilir. "Tesetturisland.com " nakliye şirketleri üzerinde hiçbir kontrole sahiptir ve bu nedenle varış tarihlerini garanti edemez ve garanti etmez veya nakliye gecikmeler için kredi vermez.