The Body Shop İndirim Kodu - 50% - The Body Shop Kupon Ekim 2022

The Body Shop promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Ekim 2022

The Body Shop İndirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. The Body Shop'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 50% İndirim Kodu ekstra indirim!

DAHA FAZLA GÖR

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Son Kullanım Satışları

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var
ALIŞVERİŞ İPUÇLARI Müşterilerimize ve ürünlerimizin kalitesine önem veriyoruz ve sizinle iletişimimizde şeffaf olmamız gerektiğine inanıyoruz. Ne yazık ki, son zamanlarda vegan olarak sınıflandırılan bir dizi ürünün vegan olamayacağını öğrendik. Ürünlerimizden bazıları, formüldeki bir koku bileşeni olan ambrettolid oluşturmak için kullanılan lake böcek reçinesi içerebilir. Maddenin sağlanması böceğe zarar vermez, ancak vegan olarak sınıflandırdığımız ürünler için katı standartlara sahip olduğumuz için, çalışmalarımızı garanti etmeye ve bu ürünleri vegan olarak kabul etmemeye karar verdik. DAHA. BİLGİ Bu sorunu keşfettiğimiz an, vegan cümleleri bu ürünlerden kaldırmaya başladık. Etkilenen ürünler hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin. Şimdi bu ürünleri yeniliyoruz. Vegan sürümleri yeniden satıldığında hemen size bilgi vereceğiz. Bunun için gerçekten üzgünüz. Bundan sonra, size daha yenilikçi vegan ürünler sunmak için daha fazla çaba göstereceğimizden emin olabilirsiniz. Sizinle olan dostluğumuzun sonsuza dek süreceğini ve vegan ürünleri üretme çabalarımızı desteklemeye devam edeceğini umuyoruz.

Promosyon önerileri gibi

Oy ver!
3.5 /594 stemmen

über The Body Shop

Gerçek güzelliğin yürekten geldiğine inanıyoruz. Bizim için güzellik hoş değil; aynı zamanda iyi hissetmek ve iyi yapmak demektir. Ürünlerimizi sevgi ve özenle üretiyoruz. Dünyanın her köşesinden en iyi hammaddeleri topluyoruz. Zanaatkar çiftçilerin becerilerini kendi tecrübelerimizle birleştirerek keyifli ve etkili ürünler üretiyoruz. Üreticilerin sizin gibi ürünlerimizden de faydalanmaları için adil ticaret yapıyoruz. Tüm ürünlerimiz% 100 vejeteryandır. Bildiğimiz konular hakkında tutkuluyuz; çünkü aktivizm kanımızda var. İnsanları, hayvanları ve dünyayı daima göz önünde bulundurarak çalışırız; Bizi her seçtiğinizde bizi düşündüğünüzü anlıyoruz.

50% indirim

Bu sayfada, The Body Shop için en son indirim kodlarını ve teklifleri topladık. Çok fazla indirim elde etmek için bir sonraki şanslı kişi olabilirsiniz. Web sitemize bir göz atın ve benzer kodları her gördüğünüzde tıklayın.

The Body Shop ile çok para tasarrufu yapabilirsiniz!

Popüler mağazalar