Tikla Gelsin İndirim Kodu - 50% - Tikla Gelsin Kupon Aralık 2022

Tikla Gelsin promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Aralık 2022

En iyi fiyatlar Tikla Gelsin'da. Bu sayfadaki Tikla Gelsin İndirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 50% İndirim Kodu ekstra indirim!

DAHA FAZLA GÖR

  • Tüm (6)
  • Kodu
  • Kampanyalar (6)
  • Ücretsiz Kargo

Son Kullanım Satışları

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Tikla gelsin'de, bir WHOPPER ® 100 gramda 225.4 kalori içerir. Ek olarak, ürünlerimizin tüm besin değerlerini web sitemizde veya tikla gelsin ® uygulamasında bulabilirsiniz. Ürünleri kullanmamızın önemli olduğunu düşünüyoruz. Uzakta değil Malzemelerimiz kaynağa mümkün olduğunca yakın satın alındığından, mevsim sebzelerimiz Hollanda'dan geliyor ve patates kızartması ürün yelpazemizde Veggie King'i olan Yerseke'den geliyor. Tikla gelsin'de, Deliveroo'dan Via Thuisbezorgd.nl, Hollanda'daki birçok yerde siparişinizi evinize teslim edebilirsiniz. Evinize de teslim edip etmediklerini görmek için bu teslimat servisinin sayfalarını görüntüleyin. Thuisbezorgd.nl ve Deliveroo teslimat hizmetleri ile birlikte çalıştığımız için hizmetlerine bağlıyız. Bu yüzden henüz ikamet ettiğiniz yere teslim edilmediğimiz için olabilir. Teslimat ortaklarımızın siparişlerinde online ödeme yapabilirsiniz. Siparişinizi aldıktan sonra ödeme yapmak mümkün değildir. Maalesef teklifimiz şu anda hediye çekleri içermiyor. "

Promosyon önerileri gibi

Oy ver!
3.5 /604 stemmen

über Tikla Gelsin

Tikla gelsin, eve teslimat ve yerinde hamburger ve ilgili fast food satışları için online bir web sitesidir. Her gün 11 milyon misafir, 17.000\u0027den fazla tikla gelsin. Web sitesi fiyatlarını diğerleriyle karşılaştırın ve farkı anlayın. İlk tikla gelsin ® restoranı 1954\u0027te Miami\u0027de açıldı. Yüksek kalite standartlarımızla birlikte aile dostu tekliflere büyük önem veriyor. AB Çocuk Rehininin bir üyesi olarak bebek beslenmesini çok ciddiye alıyoruz. Ebeveynler bu nedenle rahatlayabilir ve bir mola keyfini çıkarabilirsiniz. Lezzetli yemekleri mağazada çevrimiçi olarak bulabilirsiniz. Bu burgerler iştahınızı tatmin edecek.

50% indirim

Bu sayfada, Tikla Gelsin için en son indirim kodlarını ve teklifleri topladık. Çok fazla indirim elde etmek için bir sonraki şanslı kişi olabilirsiniz. Web sitemize bir göz atın ve benzer kodları her gördüğünüzde tıklayın. Tikla Gelsin ile çok para tasarrufu yapabilirsiniz!

Popüler mağazalar