Tirassepetim Indirim Kodu - 40% Kuponu Aralık 2022

Tirassepetim promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Aralık 2022

En iyi fiyatlar Tirassepetim'da. Bu sayfadaki Tirassepetim Indirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 40% İndirim Kodu ekstra indirim!

DAHA FAZLA GÖR

  • Tüm (2)
  • Kodu
  • Kampanyalar (2)
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Siparişim ne zaman gönderilecek? Siparişleriniz 1-3 iş günü içinde kargoya teslim edilecektir. Tirassepetim'de bir ürün stok, saat 16.00'ya kadar siparişler için aynı gün kargoya teslim edilir ve bir ürün yoksa üç iş günü içinde teslim edilir. PTT kargo ile teslimat adresine ürün gönderebilir misiniz? TIRassepetim PTT Kargo ile anlaşmamız yok, kargo şirketlerinin erişiminin olmadığı teslimat adresleri kargonuza ulaşmanızda sorunlara neden olabilir. Hafta sonu sipariş verdim, ürünüm ne zaman taşınacak? Siparişleriniz Pazartesi-Cuma günleri arasında kargoya teslim edilir. Nakliye şirketleri Cumartesi - Pazar günleri çalışmadığı için, bu günlerde verilen siparişler pazartesi günleri kargoya teslim edilir. Ne kadar nakliye ücreti? Kargo ücreti Aras Kargo için 7,49 TL, Hız ve Kargo Yurtiçi için 7,99 TL'dir. 150 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti ödemezsiniz. Ödeme seçenekleri nelerdir? Kredi Kartı ve Havale/EFT ile ödeme nizi yapabilirsiniz. Ürünü havale ödemelerinde %5 indirimli olarak satın alabilirsiniz. Ürün alabileceğim bir mağazanız var mı? Tirassepetim ürünleri Migros, Carrefour, Gratis, Watsons gibi zincir marketlerde bulunabilir. Ancak, ürünlerini deneyebileceğiniz bir mağaza ları yoktur. SATıLAN ÜRÜNLER NE KADAR SÜREYLE SATıŞA AÇıLACAK? Ürünler hakkında en sağlıklı şekilde [email protected] adresine e-posta göndererek veya Tirassepetim ekibiyle 0212 296 90 50 no'lu telefondan iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Promosyon önerileri gibi

Oy ver!
3.5 /605 stemmen

über Tirassepetim

1917'de Tirassepetim'i kuran Gürcü bir yabancı olan Paul Zazadze, çok geçmeden ticaret öğretive değişim ahlakı ile Tahtakale'nin olağanüstü bayilerinden biri oldu. 1930'da jilet üretmeye başladılar. Tirassepetim de Bomonti ve Tahtakale'deki üretim tesisinde düzeltici ürünler üretmeye başladı. Günümüzde Kartal Çelik'in bir parçası olan Tirassepetim markası, dünyada üçüncü jilet markası ve Türkiye'nin en önemli jilet markası olarak tarihe geçmiştir. Güzellik uzmanları ve Kuaförler tarafından tercih edilen Tirassepetim'in üretimi ve markası, Tahtakale'de bulunan Zaza Han'da devam ediyor. Özellikle antik çağlardan beri, berberlik yapan adamlar hala Tirassepetim eşyalarına doğru eğimlidirler. Günümüzde, tam 100 karşılaşma uzun bir süre ile, 100'den fazla temsilcisi ve 100'den fazla marka hem konut ve evrensel pazarlarda yapılan, onlar ilerlemek için mutluyuz.

40% indirim

Bu sayfada, Tirassepetim için en son indirim kodlarını ve teklifleri topladık. Çok fazla indirim elde etmek için bir sonraki şanslı kişi olabilirsiniz. Web sitemize bir göz atın ve benzer kodları her gördüğünüzde tıklayın. Tirassepetim ile çok para tasarrufu yapabilirsiniz!

Popüler mağazalar