indirimkodları.com
Anasayfa Kategoriler Touche Prive

Touche Prive İndirim Kodu

Touche Prive promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Haziran 2021

Touche Prive İndirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Touche Prive'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 75% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

ALIŞVERİŞ İPUÇLARI
. Kısa sürede; Touché, hem toptan hem de perakende satış yoluyla yüksek satış hacmine ulaştı. 2016, Touché e-ticaret kanalını başlattığında yolculuğumuzda bir kilometre taşı olarak kabul edilir. E-ticaret, hacmini artırmak ve yurtdışındaki yeni pazarlara girmek için değerli bir fırsattır. Yeni satış kanalından erişimi kaldırarak; Touché, özgür ruhunu Türkiye'deki tüm kadınlara aktarmaya başladı ve tüm dünyadaki hikayesini anlatma şansını buldu. Şimdi; Touché 4 mağaza ve 100'den fazla satış noktasıyla faaliyetlerini sürdürüyor.
DAHA. BİLGİ
Ek olarak; Avrupa ve Orta Doğu'daki iş ortağı ile stratejik işbirliği yaparak, küresel pazardaki varlığını pekiştiriyor. En güçlü satış kanalında toucheprive.com; Touché yılda 2 milyon misafir ağırlıyor; 100'den fazla ülkedeki müşterilere çeşitli dil ve para birimi seçenekleri sağlama. Touch’ın başarı öyküsü, sadece cesur tasarımları değil aynı zamanda müşteri odaklı iletişiminde de belirgindir. Şirket kültüründe yol gösterici yıldız, olağanüstü müşteri memnuniyeti sağlıyor. Mükemmel müşteri deneyimine sahip bu saplantı şirketimizin her alanında görülebilir.