Touche Prive İndirim Kodu - 70% Indirim Ocak 2023

Touche Prive promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Ocak 2023

Touche Prive İndirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Touche Prive'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 70% İndirim Kodu ekstra indirim!

DAHA FAZLA GÖR

  • Tüm (33)
  • Kodu (5)
  • Kampanyalar (28)
  • Ücretsiz Kargo (2)

Son Kullanım Satışları

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

ALIŞVERİŞ İPUÇLARI . Kısa sürede; Touché, hem toptan hem de perakende satış yoluyla yüksek satış hacmine ulaştı. 2016, Touché e-ticaret kanalını başlattığında yolculuğumuzda bir kilometre taşı olarak kabul edilir. E-ticaret, hacmini artırmak ve yurtdışındaki yeni pazarlara girmek için değerli bir fırsattır. Yeni satış kanalından erişimi kaldırarak; Touché, özgür ruhunu Türkiye'deki tüm kadınlara aktarmaya başladı ve tüm dünyadaki hikayesini anlatma şansını buldu. Şimdi; Touché 4 mağaza ve 100'den fazla satış noktasıyla faaliyetlerini sürdürüyor. DAHA. BİLGİ Ek olarak; Avrupa ve Orta Doğu'daki iş ortağı ile stratejik işbirliği yaparak, küresel pazardaki varlığını pekiştiriyor. En güçlü satış kanalında toucheprive.com; Touché yılda 2 milyon misafir ağırlıyor; 100'den fazla ülkedeki müşterilere çeşitli dil ve para birimi seçenekleri sağlama. Touch’ın başarı öyküsü, sadece cesur tasarımları değil aynı zamanda müşteri odaklı iletişiminde de belirgindir. Şirket kültüründe yol gösterici yıldız, olağanüstü müşteri memnuniyeti sağlıyor. Mükemmel müşteri deneyimine sahip bu saplantı şirketimizin her alanında görülebilir.

Promosyon önerileri gibi

Oy ver!
3.5 /601 stemmen

über Touche Prive

Hikayemiz, 2014 yazında Touché'nin ilk koleksiyonunu piyasaya sürmesiyle başladı. Mütevazı ve modern stiller Touché tasarımlarında Türkiye'de bir araya gelen ilk kez bir araya geldi. Touché mütevazı modayı renkli, genç ve dinamik tasarımlarıyla yeniden tanımladı ve tüm kadınlara kişiliklerini yansıtması ve yansıtması için alternatif sunuyor. Touché’nin yenilikçi tasarımları pazardaki büyük coşkuyla karşılandıTemel olarak bu firma Türkiye'de geniş bir alanda çalışmakta ve müşterilerini kaliteli çalışmaları ile eğlendirmektedir.

70% indirim

Bu sayfada, Touche Prive için en son indirim kodlarını ve teklifleri topladık. Çok fazla indirim elde etmek için bir sonraki şanslı kişi olabilirsiniz. Web sitemize bir göz atın ve benzer kodları her gördüğünüzde tıklayın. Touche Prive ile çok para tasarrufu yapabilirsiniz!

Popüler mağazalar