indirimkodları.com

Tr.Mspy Indirim Kodu

Tr.Mspy promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Ocak 2021

Tr.Mspy Indirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Tr.Mspy'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 50% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

tr.mspy nasıl çalışır?
tr.mspy, yüklendiği cihazdan veri toplar ve herhangi bir Internet tarayıcısını kullanarak erişebileceğiniz Kontrol Paneli'nde görüntüler. mSpy kullanmaya başlamak için, izlemek istediğiniz cihazın uyumluluğunu kontrol etmek, abonelik planı seçin ve satın alma ile devam etmek gerekir. Bundan sonra kişisel Kontrol Paneli'ne giriş ve şifre içeren bir e-posta alırsınız ve burada yükleme yönergelerini de bulursunuz. Temelde hedef cihaza tam yetkili fiziksel erişim olması gerekir, telefon tarayıcısı başlatmak, programı indirmek için bağlantıyı yazın ve yükleme ile devam. TR.mspy'ı yükleyerek, bu yazılımı yasal olarak kullanma niyetinizi onaylarsınız, yani kendi cihazınıza tr.mspy yüklersiniz, reşit olmayan çocuğunuzun cihazı nı veya cihazın sahibi nin izlenmesini kabul eder.
tr.mspy dünya çapında çalışıyor mu?
tr.mspy izleme yazılımı, hücresel taşıyıcı ağ veya hedef cihazın konumu ne olursa olsun çalışır ve tüm servis sağlayıcıları (taşıyıcılar) ile uyumludur. Ancak, tr.mspy kişisel hesabınıza veri aktarmak için Internet bağlantısı gerektirir (Kontrol Paneli - satın alma sonrasında oluşturulacak hesabınız), bu nedenle mobil Internet veya Wi-Fi bağlantısı hedef cihaz üzerinde anahtarlı olmalıdır.
TR.MSpy tarafından desteklenen cihazlar nelerdir?
tr.mspy çalışan akıllı telefonlar ve tabletler ile uyumludur: Android 4+, iOS 7 - 8.4; 9.0 - 9.1 Jailbreak ile , iOS 7 - 11 + Jailbreak olmadan. tr.mspy yazılımı da jailbroken olmayan iOS cihazlarda çalışır, ancak izleme özellikleri bu çözüm seçeneği ile sınırlı olabilir. (Jailbreak olmadan mSpy ile mevcut mevcut özelliklerin bir listesi için, buraya tıklayın). Çok çeşitli özelliklerin keyfini çıkarmak için lütfen jailbroken iOS cihazları için tr.mspy satın alın.