indirimkodları.com

Turhost İndirim Kodu

Turhost promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Ağustos 2020

En iyi fiyatlar Turhost'da. Bu sayfadaki Turhost İndirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 15% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

ALIŞVERİŞ İPUÇLARI
Şirketimiz 2004 yılında Bireysel ve Kurumsal İnternet Hizmetleri sağlamak amacıyla kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana, müşterilerine kesintisiz, hızlı ve güvenilir internet hizmetleri ve eksiksiz müşteri memnuniyeti sağlamayı amaçlamıştır. Şirketimiz 2004 yılından beri ağırlıklı olarak kurumsal hosting pazarında faaliyet göstermektedir ve 2006 yılından itibaren bireysel pazarda ağırlığını hissettirmek için yeni yatırımlar yapmaktadır.
Daha fazla bilgi
Hem bireysel hem de firmanın girişimcilik pazarında iddialı bir konuma gelmesi, pazar payını en yüksek seviyede ve Türkiye'de internet hizmeti ile akla gelen ilk isim akla gelen ilk isim olmaktır. Sağladığımız hizmetler arasında Domain Tescili, Hosting, E-Posta Servisleri, Sanal Sunucu Servisleri (VPS), Streaming Servisleri (Canlı Yayın) ve Online Ticaret Projeleri bulunmaktadır. Hizmetlerimizin kalitesini korumak ve iyileştirmek için daima yenilikleri takip eder, yenilikleri takip ederiz. En iyi hizmeti verebilmek için en iyisiyle çalışmak gerekir. Bu nedenle birlikte çalıştığımız iş ortaklarına ve tedarikçilere çok dikkat ediyoruz. Hizmetlerimiz size sektördeki en iyi yazılım, en iyi donanım ve en iyi internet satış noktaları ile sunulmaktadır.