indirimkodları.com

Turk Net İndirim Kodu

Turk Net promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Haziran 2021

Turk Net İndirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Turk Net'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 15% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Turk Net Free Communication paketi altyapımızın olduğu bölgelerde aktif; 100 Mbps'ye kadar, aktif altyapımızın dışındaki alanlarda 35 Mbps'ye kadar, AKN'siz ve gerçek sınırsız internet hizmeti. Her ay ayda 1.000 dakika telefon hizmeti, ayda sadece 75, 99 TL taahhüt etmeden. Turk Net Free Communication paketinde AKN'siz internet ve her yöne 1.000 dakikalık telefon görüşmesi aylık 75. 99 TL. Türkiye'deki cep telefonlarına 1000 dakikalık aramayla, sabit ev ve iş telefonlarıyla 444 numarayı ve ülkenin yurtdışındaki ilk etabını arayabilirsiniz. Aylık 1000 dakikalık kullanım süresini aşarsanız, dakika başına ücretlendirilirsiniz. Turk Net ile aylık 1. 000 dakikalık telefon kullanım sınırını aşmazsanız, kesinlikle sabit bir fiyat garantisi vardır.
Turk Net Ücretsiz İletişim Paketi ön ödemeli bir hizmettir. Her ayın birinde kullanacağınız ay için faturanızı oluştururuz ve ayın faturasını ayın sonuna doğru ödersiniz. Bu fatura bir gün veya 29 gün olabilir. Kullanımınızı kapsayacağı kaç gün hizmetinizin açıldığı güne bağlıdır. Hizmetiniz ayın son 3 gününde açılırsa, 3 günlük bir fatura alırsınız.