indirimkodları.com
Anasayfa Kategoriler Turkcell.Com

Turkcell.Com İndirim Kodu

Turkcell.Com promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Aralık 2020

Turkcell.Com İndirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Turkcell.Com'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 40% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Turkcell.com.tr ana sayfasından hesabınıza giriş yapın. "İşlem Merkezi" alanındaki "Faturalarım" ı tıklayın. Sonraki sayfada, faturanızın özet bilgilerini görebilirsiniz. Kullanım bilgilerinizi incelemek için ilgili faturanın sağ tarafındaki sarı düğmeye tıklayabilirsiniz. Açılan ekranda "Faturalarım" bölümünün altındaki "Fatura Ödemesi" ni tıklayın. Sonraki sayfada, satırlarınızı veya satırlarınızı ve ödenmemiş faturalarınızı veya faturalarınızı "Fatura Seçimi" altında görebilirsiniz. Ödemek istediğiniz faturanın sağ tarafındaki kutuyu işaretleyin. Ardından, Fatura ödemenizi, Ödeme Ayrıntıları başlığı altında gerekli kredi kartı bilgilerini girerek yapabilirsiniz.
Turkcell'de, seçtiğiniz faturanın paket ve tarife tutarını, paket dışı kullanım miktarını veya paketin fazlalığını Özet, Analiz ve Detay tablolarını görüntüleyerek görebilirsiniz. Kredi kartınızı ve bankamatik kartınızı otomatik olarak borçlandırmak istiyorsanız ** aUTO 2222'ye SMS yazıp gönderin, biz sizi arayalım. Bir Fatura, adınıza kayıtlı tüm hatlarınızı bir faturada birleştirmenize ve bir kerede ödeme yapmanıza olanak tanır. Tek bir Fatura olmak istediğiniz bireysel hatlarınız için talimatlar verebilirsiniz. Sesinizi ve veri hatlarınızı tek bir fatura ile yönetebilir, tek seferde kolayca takip edebilir ve ödemenizi yapabilirsiniz.