indirimkodları.com
Anasayfa Kategoriler Turkticaret Net

Turkticaret Net İndirim Kodu

Turkticaret Net promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Eylül 2021

En iyi fiyatlar Turkticaret Net'da. Bu sayfadaki Turkticaret Net İndirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 15% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

TURKTICARET.Net'te web sitesi oluşturma süreci temel olarak 3 adımdan oluşur: sürdürülebilirliğini sağlamak için planlama, uygulama ve güncelleme. TURKTİCARET.Net kullanıcı hesabınıza giriş yapın. Müşteri hesap yönetiminizden Hazır Web Sitesini tıklayın. (Bu alan, web sitenizi etkinleştirebileceğiniz ve bir Hazır Web Sitesi Hakkı olan etki alanlarını düzenleyeceğiniz sayfaya yönlendirebileceğiniz alandır.). Bu alandan düzenlemek istediğiniz etki alanı için Düzenle düğmesini tıklayın. 450.000'den fazla üyesi olan TURKTICARET.Net, ayda yaklaşık 1.500.000 tekil birey tarafından ziyaret edilmektedir.
TURKTICARET.Net müşteri hizmetleri yönetimi altında internet hizmetleri altında hazır web sitenizi aktifleştirebileceğiniz sayfanın hazır web sitesi linkine tıklayarak. Bu sayfada, Hazır Web Sitesine hak kazandığınız alanları görebilir ve etkinleştirebilirsiniz. Ziyaretçi defteri ayarlarını, Ayarlar sekmesindeki Ziyaretçi Defteri ekranından kişiselleştirebilirsiniz. Ziyaretçi defteri modül ayarlarını özelleştirmek için Düzenle düğmesine tıklayın. Düzenle düğmesinden Ziyaretçi defterini seçin. Ayarlar düğmesine tıklayın. Ayarlar butonunda ayarları yapabilirsiniz. Ziyaretçi defterini kullanan ziyaretçiler not bırakabilir, mesaj bırakabilir ve yorum yazabilir. Ziyaretçi defteri ile forum arasındaki temel fark, forumdaki tüm gönderilerin konuya göre gruplandırılmış olmasıdır. Ziyaretçi defterinde mesajlar, siteye girdikleri saate göre sıralanır.