indirimkodları.com

Uber İndirim Kodu - 70% Kupon Mayıs 2022

Uber promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Mayıs 2022

En iyi fiyatlar Uber'da. Bu sayfadaki Uber İndirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 70% İndirim Kodu ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Uber Rewards üyesi olarak, uygun sürüşlere çıkarak veya Uber uygulamalarınızdan Eats siparişleri vererek puan kazanabilirsiniz. Bu puanlar seyahat bir Uber for Business hesabına alınmış olsa da veya bir Business veya Family profili olsa bile kazanılabilir. Puanlar yalnızca Amerika Birleşik Devletleri'nde kazanılabilir ve kullanılabilir.
Uber Rewards'da kazandığınız her 500 puan için Uber Cash'te 5 $ kazanacaksınız. Uber Cash kazanma yolundaki ilerlemenizi kontrol etmek için, uygulamanızın sol üst köşesindeki menüden veya Uber Eats kullanıyorsanız Hesabın altındaki Uber Ödüllerini arayın. Uber Cash'inizi kullanmak için, seyahatinizi isterken ödeme yönteminiz olarak seçin. Seyahatinizi kapsayacak kadar Uber Cash'iniz yoksa, yalnızca seyahatinizi kapsayacak kadar satın alma veya istediğiniz miktarda Uber Nakit ayarlaması seçeneğiniz vardır. Uber Cash, yalnızca ABD'deki sürüşlerde ve Yemek siparişlerinde kullanılabilir. Scooter, bisiklet ve taksiler hariçtir. Diğer istisnalar geçerli olabilir. Uber Cash'e dönüştürülmeyen puanlar, 12 ay boyunca aylık gruplar halinde ödeme amaçlı kullanım süresi dolduracaktır.
Bir sürüşü iptal ederseniz, sürüşün normal iptal ücretinin geri ödenmesi için uygun olup olmadığını bildiren bir uygulama içi mesaj alırsınız. Bu para iadesini yalnızca 15 dakika içinde gezintiye rezerve ederseniz ve geziyi tamamlarsanız alırsınız. Esnek iptaller yalnızca Altın, Platin ve Elmas üyeler için geçerlidir. Havuz ve Ekspres Havuz gezileri uygun değildir. Bu avantaj, en fazla saat başına bir kez, Kazanç Penceresi başına toplam üç adede kadar kullanım için kullanılabilir. Bu avantaj yalnızca ABD'de geçerlidir ve belirli havaalanları ve yerler / stadyumlar gibi tüm yerlerde bulunmayabilir.