Über İndirim Kodu - 40% - Über Kupon Eylül 2022

Über promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Eylül 2022

En iyi fiyatlar Über'da. Bu sayfadaki Über İndirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 40% İndirim Kodu ekstra indirim!

DAHA FAZLA GÖR

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo
Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var
Ana ürünler listenizde UberGo veya UberX'i bulamıyorsanız, uygulamanın daha eski sürümleri için ürün seçicisini sola, en ikinci sayfaya kaydırın. Uygulamanın yeni sürümlerinde, ürün seçimini genişletmek için yukarı kaydırın. Uber Nakitsiz ödemeler, işlem ödemesini basitleştirerek, sürücülerin nakit ödemeleri hesaplama konusunda endişe duyma gereksinimlerini azaltma veya bir sürücüyle fatura alışverişi yapma gereksinimini azaltır. sürücülerin gönül rahatlığı sağlar ve dolandırıcılık riskini ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Gitmeye hazır olduğunuz zaman übereyi alın. Seni beklemek için uber en yapmayın. Bekletirseniz ve varış noktasına geç ulaşırsanız, ödemeleriniz için ekstra ücret ödeyecektir. Biniciler, daha fazla iç rahatlığı sağlamak için belirli bir güzergah ve tahmini varış zamanı dahil seyahat verilerini arkadaşlarınızla veya ailenizle kolayca paylaşabilirler. Arkadaşlarınız veya aile üyeleriniz, varış yerinize gelinceye kadar gerçek zamanlı olarak sürücünün, aracın adını ve harita üzerinde nerede olduğunuzu izleyebilecekleri bir bağlantıyı alacaklardır. VoiceOver iOS, Android TalkBack ve kablosuz Braille ekranları desteği ile Uber uygulaması, kör yarışçıların bir düğmeye dokunarak A'dan B'ye geçişlerini kolaylaştırıyor. "

Promosyon önerileri gibi

Oy ver!
3.5 /604 stemmen

über Über

Uber, bir yerden diğerine gitmek için online araç kiralama hizmeti sunuyor. UberGo ve UberX artık şehrinizde hiç olmadığı kadar iyi. Güvenilir, tutarlı ve konforlu bir sürüş için bu iki üründen birini seçin ve bugün yola çıkın. Geliştirilmiş araçlar, şimdi sadece kliması olan otomobillerde, yani Alto, Mehran, Santro, Cuore veya eski Kültüsün yokluğu anlamına geliyor. Sürücü isteklerini iptal eden sürücüler için daha katı kurallar. Düşük değerli sürücüleri platformdan çıkarma. Daha doğru toplama süreleri, daha iyi kalite ve rahatlık sağlamak için daha temiz araçlar ve saygılı sürücüler.

40% indirim

Bu sayfada, Über için en son indirim kodlarını ve teklifleri topladık. Çok fazla indirim elde etmek için bir sonraki şanslı kişi olabilirsiniz. Web sitemize bir göz atın ve benzer kodları her gördüğünüzde tıklayın.

Über ile çok para tasarrufu yapabilirsiniz!

Popüler mağazalar