indirimkodları.com

Udemy İndirim Kodu - 95% Kupon Mayıs 2022

Udemy promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Mayıs 2022

Udemy İndirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Udemy'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 95% İndirim Kodu ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Udemy, kaydolduğunuz kurstan memnun kalmanızı istiyor ve bunun sonucunda kurs alımlarına 30 gün içinde geri ödeme yapılabilir. Bir satın alma işleminden sonraki 24 saat içinde işlenen geri ödemelerin çoğu geri ödeme olarak yapılır. Bunun anlamı, asıl masrafın genellikle 5 iş günü içinde bankanızdan veya kredi kartı ekstrenizden çıkarılacağıdır. Tersine çevrilmişse, geri ödemeleri hesabınıza geri yatırıldığını görmezsiniz, çünkü asla geri çekilmezler. Bununla birlikte, 5 iş gününden sonra hala masrafı görürseniz, lütfen destek ekibine başvurun.
Şu anda, Udemy, hesap ülkenize ve bulunduğunuz yere bağlı olarak birkaç farklı ödeme yöntemini desteklemektedir.
Bulunduğunuz yere ve Udemy hesabınızın hangi ülkede kayıtlı olduğuna bağlı olarak, ödeme yöntemleriniz aşağıdakileri içerebilir:
Uluslararası Kredi ve Banka Kartları: Udemy, Visa, MasterCard, American Express ve Discover gibi en önemli uluslararası kredi ve banka kartlarını kabul eder.
PayPal, çoğu ülkede Udemy kursları için desteklenen bir ödeme yöntemidir.
Nakit Ödemeler ve Banka Havalesi, çeşitli Latin Amerika ülkelerindeki öğrenciler için ve Avrupa'daki bazı ülkeler için bir seçenek olabilir.
Apple App Store ve Google Play: ayrıca, cihazınızı bağlı olarak Apple'ın veya Google Play'in ödeme sistemini kullanan ve genellikle yerel para biriminizde olan mobil uygulamalarını kullanarak kurslar satın alabilirsiniz. Mobil uygulamalar Apple’ın ve Google’ın ödeme sistemlerini kullandığından, ek ödeme seçenekleri mevcut olabilir.