indirimkodları.com

Ulusoy İndirim Kodu

Ulusoy promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Ağustos 2020

En iyi fiyatlar Ulusoy'da. Bu sayfadaki Ulusoy İndirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 15% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

ALIŞVERİŞ İPUÇLARI
Ulusoy otobüs hizmetlerini sadece ulaşım sistemi olarak değil, aynı zamanda satış hizmetleri, navigasyon hizmetleri, konaklama tesisleri, kalkış noktaları ve bir bütün olarak varış hizmetleri olarak da sunmaktadır. Güvenlik ve kalitenin vazgeçilmez ilkeleri olan Ulusoy'da hizmet planlaması müşteri beklentilerinin önünde. Bu nedenle, Türkiye'de Ulusoy karayolu yolcu taşımacılığını tanımlamak, modeli oluştururken marka lideri olmaktan gurur duymaktadır.
DAHA. BİLGİ
Geri dönüş bölümüne tıklayarak tek bir ekrandan gidiş-dönüş biletlerini kolayca alabilirsiniz. Ayrıca, dönüş yolculuğunuz kalkışınızla aynı olmak zorunda değildir. Örneğin: İstanbul'a Gidiş - İstanbul Dönüşü Ankara ya da İstanbul'u veya farklı bir rota seçebilirsiniz. Her yolcu, orta büyüklükte iki valiz taşıma hakkına sahiptir. 2 adede kadar ve 30 kg. Kişisel eşyalarınızı ücretsiz alabileceğinizi lütfen unutmayın. Daha fazla mal taşımak, otobüs bagajının doluluk durumuna bağlıdır. Bagajınızın, biletinizde gösterilen koltuk numarasına göre etiketleneceğini lütfen unutmayın.