indirimkodları.com
Anasayfa Kategoriler Vanilya Club

Vanilya Club Indirim Kodu

Vanilya Club promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Eylül 2020

Vanilya Club Indirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Vanilya Club'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 15% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Sipariş ödemelerini nasıl yapabilirim?
Vanilyaclub yapacağınız siparişleri kredi kartıyla veya havale veya EFT ile veya kapıda ödeme seçeneği ile ödeyebilirsiniz. Kredi kartı ile yapılan siparişler anında işlenir. Havale ve EFT ile yapılacak siparişlerde, siparişi tamamladıktan sonra vanilyaclub banka bilgilerini ve para transferi için kullanmanızı istedikleri sipariş numarasını göreceksiniz. Ödemeyi yaptığınızda, siparişiniz onaylanır ve işlenir.
Siparişlerimizle 1 bedava hediye seçebileceğimiz doğru mu?
Ürünleri 50 TL ve üzeri için satın almak istediğiniz ürünleri ekledikten sonra, deneme boyutları vanilyaclub kataloğundan 1 deneme ekleyebilir ve basketbolunuza ekleyebilirsiniz. İlave ücret alınmaz
Onlardan alışveriş in avantajları nelerdir?
Vanilyaclub.com'dan beşinci satın alma işleminden sonra %10 indirim sunuyoruz. 50 TL ve üzeri tüm siparişler için, ek ücret ödemeden demir ebatkataloğumuzdan seçeceğiniz basketbolunuza 1 deneme süresi ekliyoruz. vanilyaclub üyesi olan herkese 10 TL satıyoruz
Siparişlerim için ne kadar kargo ödeyeceğim?
vanilyaclub 100 TL ve üzeri siparişler için kargo ücreti alınmaz. 100 TL'den az siparişler için nakliye ücreti 5,99 TL'dir.
Hangi kargo şirketi ile sipariş sent olacak? Sipariş gönderileri Yurtiçi Kargo ile yapılır
Kargo teslimatı sırasında neiçin dikkat etmeliyim?
vanilyaclub siteden siparişettiğiniz ürünler size ulaştığında, kargo görevlisi sizinle birlikteyken lütfen kargo paketini kontrol edin. Kargo paketiniz gelene kadar hasar görmüşse, geri alabilir ve doğrudan onlara geri gönderebilirsiniz. Paketin teslimattan sonra hasar gördüğünü fark ederseniz, kargo görevlisi için bir rapor hazırlayıp onlara geri gönderebilirsiniz. Ürünler onlara ulaştığında, sorununuz kayıtlarına kaydedilecek ve yeni ürünleriniz en kısa sürede size gönderilecektir.