indirimkodları.com
Anasayfa Kategoriler Victorias Secret

Victorias Secret Indirim Kodu

Victorias Secret promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Aralık 2021

En iyi fiyatlar Victorias Secret'da. Bu sayfadaki Victorias Secret Indirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 70% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Şu anda, Victorias Secret doğrudan Victoria'nın Gizli mağazalarına sipariş gönderemiyor. Nakliye ve Taşıma ücretleri, geçerli teklifler uygulandıktan sonra Checkout'ta güncellenecektir. Ücretsiz Gönderim için bir teklif kodunu 100 ABD dolarından daha düşük bir fiyatla (varsa) göndermeyi unuttuysanız veya gönderim adresinizi değiştirmeniz gerekirse, aşağıdaki bağlantıyı kullanarak hemen Canlı Sohbet aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Siparişinizi 17: 00'da verin. Pazartesi ve Cuma günleri EST yapın ve stoktaki ürünler için hızlı bir hizmet seçin. Ekspres Teslimat fiziksel bir adres gerektirir (Posta Kutusu yok) ve posta kodunuza bağlı olarak değişebilir ve ek bir Nakliye ve Taşıma ücreti gerektirebilir. ABD Bölgeleri: Hızlı Teslimat şu anda yalnızca ABD Virjin Adaları için geçerlidir. Victorias Secret Ekspres Teslimat 2-3 iş günü içinde bir sonraki Standart Nakliye ve Taşıma ücretine 20 $ ekleyin.
Satın alma tarihinden itibaren 90 gün içinde, mallar orijinal haliyle ve iade edilen malların ödeme tutarında iade edilebilir. Mağazada yapılan iadeler genellikle 3-5 iş günü içinde orijinal ödeme şekline geri döner. Victorias Secret Mağaza çalışanı satın alma belgesini sağlamıyorsa veya bulamıyorsa ve / veya sipariş numaranız tüm sayıları içeriyorsa ve harf içermiyorsa, mağazanızın iadesini sizin adınıza dağıtım merkezine iade etmesi gerekir. Geri ödemenizi almamız ve işleme koymamız için 3-5 iş günü bekleyin, ardından geri ödemenizi alın.