indirimkodları.com

Vodafone İndirim Kodu - 50% - Vodafone Kupon Mayıs 2022

Vodafone promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Mayıs 2022

En iyi fiyatlar Vodafone'da. Bu sayfadaki Vodafone İndirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 50% İndirim Kodu ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

ALIŞVERİŞ İPUÇLARI
2002 yılında Vodafone Group Plc. Vodafone Group Foundation tarafından kurulan İngiltere hükümeti, kayıtlı bir yardım kuruluşudur. Vodafone Group Foundation, Vodafone ülkelerindeki toplulukları desteklemek ve sosyal ekonomik gelişmelerine katkıda bulunmak için yerel vakıflar kurmaktadır.
Vodafone Grup Vakfı, Vodafone'un faaliyet gösterdiği ülkelerdeki toplulukları desteklemek ve sosyal ekonomik gelişmelerine katkıda bulunmak için yerel temeller inşa ediyor.
DAHA. BİLGİ
Vodafone Türkiye Vakfı olarak, toplumun gelişmesine ve yaşam kalitesinin artmasına katkıda bulunmak misyonuyla ülkemizdeki eğitimin temellerinden biri olan engelliler için girişimcilik, kadın ve sosyal yatırımlar yapılmaktadır. Vodafone Türkiye Vakfı olarak 2007 yılında kuruluşumuzdan bu yana sosyal değişim ve gelişimde öncü olmaya gayret ediyoruz. Tüm dünyada faaliyet gösteren 28 yerel Vodafone vakfından birisiyiz. Bugüne kadar 3 milyondan fazla vatandaşın hayatına dokunmamıza yardımcı olan kurumsal sosyal sorumluluk projelerine toplam 19 milyon TL yatırım yaptık.