indirimkodları.com

Watsons İndirim Kodu - 65% Kupon Mayıs 2022

Watsons promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Mayıs 2022

En iyi fiyatlar Watsons'da. Bu sayfadaki Watsons İndirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 65% İndirim Kodu ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Sipariş verdiğiniz ürünler Yurtiçi Kargo ile adresinize gönderilir. Teslim süresi, teslimat sipariş bildiriminin ardından Yurtiçi Kargo tarafından verilen teslim süresidir. Bu süre Alıcıya önceden veya sürekli bir veri taşıyıcısı ile yazılı olarak bildirilmek koşuluyla en fazla on gün uzatılabilir.
Aynı gün kargo:
Hafta içi 14:00 ve cumartesi günü 10:00. Watsons, oluşturulacak yoğunluk nedeniyle Kargo Same Day Cargo hizmetini sunmayabilir. Siparişlerim bölümündeki siparişinizin gönderim durumunu takip edebilirsiniz.
Ertesi Gün Nakliye:
Hafta içi 14: 00'dan sonra siparişleriniz ertesi gün kargoya verilir. Cumartesi günü saat 10: 00'dan sonra, kargo ve teslimatın hazırlanmasından sonraki ilk iş gününde sipariş verilir. Siparişlerim bölümündeki siparişinizin gönderim durumunu takip edebilirsiniz.
Müşteri Hizmetleri İletişim Formu ile siparişleriniz için iade talebi oluşturabilirsiniz. İade talebiniz olumlu ise, Yurtiçi Kargo ile satın aldığınız ürünleri Müşteri Hizmetleri tarafından verilen Kargo İade Kodunu kullanarak iade edebilirsiniz. İade talebiniz memnuniyetle karşılansa da, kullanılmış, ambalajsız veya hasar görmüş ürünler iade edilemez. İade ettiğiniz ürünler bu şartlara uymazsa iade onayınız iptal edilir ve ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile Alıcı Ödemeleri ile size gönderilir.