indirimkodları.com

Webdenal İndirim Kodu

Webdenal promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Ocak 2022

Webdenal İndirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Webdenal'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 70% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

ALIŞVERİŞ İPUÇLARI
23 ülkeden 350 şirketi ve 100 yatırımcıyı kapsayan program, uluslararası platformlardan fon alma seçenekleri, şirket profilini geliştirme, ilişkiler geliştirme, tanıtımları yapma gibi yenilikçi ve vizyon sahibi küçük ve orta ölçekli şirketlere katma değer sağlamaktadır. potansiyel yatırımcılar, yönetim ve girişimcilik desteği.
DAHA. BİLGİ
Programın açılışında yaptığı konuşmada, Londra Menkul Kıymetler Borsası Merkez Piyasaları şefi Luca Peyrano, Türk şirketleriyle imzaladıkları anlaşma için şükranlarını dile getirdi. Peyrano, ELITE’in Avrupa'da bugüne kadarki en başarılı ticari destek programı olduğunu ve yerel çabalarla uluslararası desteğin kombinasyonunun Türk şirketleri için çok faydalı olacağına inandığını söyledi. Peyrano, Eylül 2015'te İstanbul Menkul Kıymetler Borsası ile Türkiye ile ilişkilerini sürdürmek için çok iyi bir yol olduğunu belirterek bir anlaşma imzaladıklarını ve artırmaya devam etme isteğini dile getirdiklerini belirtti.