indirimkodları.com

Yds Net İndirim Kodu - 15% - Yds Net Kupon Temmuz 2022

Yds Net promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Haziran 2022

En iyi fiyatlar Yds Net'da. Bu sayfadaki Yds Net İndirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 15% İndirim Kodu ekstra indirim!

 • Tüm
 • Kodu
 • Kampanyalar
 • Ücretsiz Kargo
 • YDS.nette Hangi Fırsat Size Daha Uygun

  Bitiş: 13-1-23
 • YDS.net Için Indirim Kodu Yoksa Avantajix Ile Ucuzlatın

  Bitiş: 27-12-22
 • YDS.net Için Indirim Kodu Yoksa Avantajix Ile Ucuzlatın

  Bitiş: 13-6-20
 • YDS.net’te Hangi Fırsat Size Daha Uygun?

  Bitiş: 19-6-20

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

YDS.NET'te Giriş'i tıklayın. Daha sonra dersinizi ana sayfadaki Today's Lessons bölümünde bulun. Tek yapmanız gereken derse tıklamak. Canlı ders alanına yönlendirileceksiniz. Alternatif olarak, kursunuzu YDS.NET'te Grup, Kamp, Kurs ve Ek Kurs Bilgileri altında takip edebilirsiniz. Derse gitmek için tıklayın; alan sizi aynı şekilde canlı ders alanına yönlendirecektir. Sınav başvuruları, sınav takviminde belirtilen başvuru süresi boyunca elektronik olarak yokdil.yok.gov.tr ​​adresi üzerinden yapılacaktır. Sınav başvuru ücreti, başvuru işleminin son aşamasında kredi / banka kartı ile ödenecektir. Sınav başvuru ücreti 75 (yetmiş beş) TL'dir.
Sınav sonuçları yokdil.yok.gov.tr ​​adresinde ilan edilecektir. Adaylar, koyu renkli yazılı siyah bir kalem ve markalama ve yazma için işaretleyici olmayan bir silgiye sahip olmalıdır. Adaylar sınava girmek için. Ödemenin iki yolu vardır: Kredi Kartı: Bu seçenekle ödemenizi anında yapabilir ve taksit yapabilirsiniz. Kargo işlemleri hariç tüm işlemler (video süresi, kredi, grup üyeliği vb.) Hesabınıza yüklenecektir. EFT / TRANSFER: Bu seçeneği seçerek ödemenizi hesap numaralarımızdan birine yapabilirsiniz. Ödemeniz alındıktan sonra, sistem tarafından onaylanacak ve diğer tüm ürünler (video süresi, kontör yükleme, grup üyeliği vb.) Hesabınıza yüklenecektir.