Yds Net İndirim Kodu - 40% - Yds Net Kupon Aralık 2022

Yds Net promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Aralık 2022

En iyi fiyatlar Yds Net'da. Bu sayfadaki Yds Net İndirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 40% İndirim Kodu ekstra indirim!

DAHA FAZLA GÖR

  • Tüm (1)
  • Kodu
  • Kampanyalar (1)
  • Ücretsiz Kargo

Son Kullanım Satışları

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

YDS.NET'te Giriş'i tıklayın. Daha sonra dersinizi ana sayfadaki Today's Lessons bölümünde bulun. Tek yapmanız gereken derse tıklamak. Canlı ders alanına yönlendirileceksiniz. Alternatif olarak, kursunuzu YDS.NET'te Grup, Kamp, Kurs ve Ek Kurs Bilgileri altında takip edebilirsiniz. Derse gitmek için tıklayın; alan sizi aynı şekilde canlı ders alanına yönlendirecektir. Sınav başvuruları, sınav takviminde belirtilen başvuru süresi boyunca elektronik olarak yokdil.yok.gov.tr ​​adresi üzerinden yapılacaktır. Sınav başvuru ücreti, başvuru işleminin son aşamasında kredi / banka kartı ile ödenecektir. Sınav başvuru ücreti 75 (yetmiş beş) TL'dir. Sınav sonuçları yokdil.yok.gov.tr ​​adresinde ilan edilecektir. Adaylar, koyu renkli yazılı siyah bir kalem ve markalama ve yazma için işaretleyici olmayan bir silgiye sahip olmalıdır. Adaylar sınava girmek için. Ödemenin iki yolu vardır: Kredi Kartı: Bu seçenekle ödemenizi anında yapabilir ve taksit yapabilirsiniz. Kargo işlemleri hariç tüm işlemler (video süresi, kredi, grup üyeliği vb.) Hesabınıza yüklenecektir. EFT / TRANSFER: Bu seçeneği seçerek ödemenizi hesap numaralarımızdan birine yapabilirsiniz. Ödemeniz alındıktan sonra, sistem tarafından onaylanacak ve diğer tüm ürünler (video süresi, kontör yükleme, grup üyeliği vb.) Hesabınıza yüklenecektir.

Promosyon önerileri gibi

Oy ver!
3.5 /604 stemmen

über Yds Net

YDS bir çevrimiçi eğitim platformudur. Videoların yardımıyla ders çalışmanıza yardımcı olur. Videonun süresi, eğitmenlerimiz tarafından stüdyoda hazırlanan videolardan düşer. Bunun dışında, sistem mevcut sınavlardan, çevirilerden, kelime maçlarından, canlı ders kayıtlarından düşmemektedir. 100 (yüz) puan üzerinden değerlendirme yapılacak, sadece doğru cevaplar dikkate alınarak yanlış cevaplar sınav sonucunu etkilemeyecektir. Ders kayıtlarınızın video formatlarını ve stüdyo videolarını mobil olarak izleyebilirsiniz. YDS.NET mobil uygulamasını mobil cihazınıza indirmenizi tavsiye ediyoruz. YDS, öğrencilerin evde çalışmalarına izin verir ve daha sonra sertifikaları almak ve almak için merkezlerde sınava girer.

40% indirim

Bu sayfada, Yds Net için en son indirim kodlarını ve teklifleri topladık. Çok fazla indirim elde etmek için bir sonraki şanslı kişi olabilirsiniz. Web sitemize bir göz atın ve benzer kodları her gördüğünüzde tıklayın. Yds Net ile çok para tasarrufu yapabilirsiniz!

Popüler mağazalar