indirimkodları.com
Anasayfa Kategoriler Yenimiyeni

Yenimiyeni Indirim Kodu

Yenimiyeni promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Eylül 2020

En iyi fiyatlar Yenimiyeni'da. Bu sayfadaki Yenimiyeni Indirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 40% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Cayma hakkını kullanmak için gün içinde satıcıya taahhütlü posta, faks veya e-posta ile yazılı bir bildirim yapılacak ve ürün "Çekilme Haklarında Kullanılamayan Ürünler" hükümlerine tabi olacaktır. bu sözleşmede yayınlanmıştır. kullanılmamalıdır. Bu hak kullanılırsa, kişiye veya alıcıya teslim edilen ürün faturası, (İade edilecek ürünün faturası kurumsal ise, iade sırasında kurum tarafından verilen kredi dekontu ile birlikte gönderilmelidir. İade faturası düzenlenmedikçe acentelerin tamamlanması tamamlanmayacaktır.Geri iade edilecek ürünlerin kutuları, ambalajları, standart aksesuarları tamamen teslim edilmeli ve hasar görmemelidir. Alici ve alici'yi borç altına sokan belgeleri iade etmek ve 20 günlük süre içinde malların iadesini almak.Alıcının kusuru nedeniyle malların değerinde bir azalma varsa veya geri ödeme imkansız hale gelirse , satıcı alici kusuru oranında satıcının kayıplarını tazmin etmekle yükümlüdür, ancak alıcı, malların veya ürünün doğru kullanımından kaynaklanan herhangi bir değişiklik veya bozulmadan sorumlu değildir. çekilme süresi içinde.
Cayma hakkı için kullanılamayan ürünler
Alıcının isteği üzerine veya açıkça kişisel ihtiyaçlara hazırlanır ve geri gönderilemez, iç çamaşırı altları, mayo ve bikini altları, makyaj malzemeleri, tek kullanımlık ürünler, Alici'ye teslim edildikten sonra geçebilecek hızlı bozulma veya son kullanma tarihi olan mallar ambalaj alici tarafından sağlık ve hijyen için uygun olmayan ürün iade edilecek şekilde açılır, teslimattan sonra diğer ürünler doğa dışı ürünlerle, gazete ve dergi gibi süreli yayınlarla ilgili ürünlerle, elektronik olarak yapılan hizmetlerle karıştırılır ve ayrıştırılır. kayıtlar, kitaplar, dijital içerik, yazılım programları, veri kayıt ve veri depolama cihazları, bilgisayar sarf malzemeleri, ambalajlar alıcı tarafından açılırsa, Abonelik Sözleşmesi kapsamında belirtilenler dışında tüketiciye anında teslim edilen maddi olmayan mallar ve ses veya video, Yönetmelik ile mümkün değildir.