indirimkodları.com

Yesstyle Indirim Kodu

Yesstyle promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Eylül 2020

Yesstyle Indirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Yesstyle'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 50% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Kredi kartım ne zaman tahsil edilecek?
Kredi kartınızla doğrudan YesStyle web sitesinde ödeme yapacaksanız, toplam sipariş tutarının onaylanması durumunda kredi kartınızdan ücret tahsil edilecektir. Onaydan önce, siparişiniz "Doğrulama" veya "Beklemede" aşamasındadır ve bu süre zarfında ücretlendirilmezsiniz. Onaylandıktan sonra kredi kartınızdan ücret alınır ve sipariş "İşlem" aşamasına girer. PayPal gibi bir üçüncü taraf ödeme platformu kullanıyorsanız, kredi kartınızdan sipariş yerleştirmesırasında veya başka bir zamanda ücret alınabilir.
Sipariş verdikten sonra ödeme yöntemimi değiştirebilir miyim?
Siparişiniz verildikten sonra, siparişiniz işleme alınmak üzere onaylanmadığı ve kredi kartınızdan henüz ücret alınmadığı sürece kredi kartı kullanmaktan kredi kartı olmayan bir ödeme yöntemine geçiş yapmaya devam edebilirsiniz. Örneğin, ödeme yönteminizi kredi kartından PayPal'a, doğrudan para yatırma ya da çek ödemesine değiştirebilirsiniz. Ancak, ödeme yönteminizi PayPal'dan kredi kartına değiştiremezsiniz. Ödeme yönteminizi değiştirmek için, siparişiniz onaylanmadan önce lütfen YesStyle Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçin. Siparişiniz onaylandıysa ve kredi kartınızdan ücret alındıysa, ödeme yöntemlerini değiştirme talebiniz işleme
Siparişlerim nasıl gönderilecek?
[Ekspres Kargo] Siparişler, çoğu ülkede faaliyet gösteren uluslararası kuryeler aracılığıyla gönderilir. Siparişler, yerel postaneler aracılığıyla teslim edilen EMS (Ekspres Posta Hizmeti) kullanılarak da gönderilebilir. Tüm gönderiler için takip numaraları sağlanır. YesStyle, her sipariş için en iyi kuryeyi belirlemek için kendi takdir ini kullanır ve önceden haber vermeksizin kurye değiştirme hakkını saklı tutar.
[Hızlandırılmış Nakliye - sadece belirli ülkelere sunulan] Siparişler kurye veya Postane ile gönderilir. Tüm gönderiler için takip numaraları sağlanır. YesStyle, her sipariş için en iyi kuryeyi belirlemek için kendi takdir ini kullanır ve önceden haber vermeksizin kurye değiştirme hakkını saklı tutar.
[Standart Nakliye veya Premium Standart Gönderim] Siparişler postane aracılığıyla eParcel veya Registered Post ile gönderilir.