indirimkodları.com

Yoins Indirim Kodu

Yoins promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Eylül 2021

Yoins Indirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Yoins'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 83% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Nakliye yöntemi nasıl seçilir?
Ödeme işlemi sırasında tercih ettiğiniz sevkiyat yöntemini seçebilirsiniz. Hızlandırılmış Nakliye Hizmeti, Öncelikli Doğrudan Posta ve Standart Düz Gönderi gibi. Sipariş tutarı 59 TL'nin üzerindeyse, Öncelikli Doğrudan Posta için ücretsiz olacaktır.
Nakliye ücreti ne kadardır?
Nakliye ücreti ülkenize bağlıdır. Mevcut teslimat hizmetlerini ve kargo ücretini alışveriş çantasında görebilirsiniz. Normalde, siparişiniz ücretsiz gönderim için uygun değilse, Standart Flat Shipping için 2,99 ABD Doları, Öncelikli Doğrudan Posta için 4,99 ABD Doları ve Hızlandırılmış Gönderi için 9,99 ABD Doları ödenecektir.
Sipariş durumunuznasıl kontrol eylene?
Hesabınıza giriş yapın→ Siparişleri görüntüle→Sipariş listesine tıklayın. Burada durumunuzu ve sipariş (ler) ayrıntılarını göreceksiniz.
Siparişimi nasıl değiştirebilirim?
Siparişinizi gönderilmeden önce değiştirmenize yardımcı olabiliriz. Lütfen onlarla irtibata geçin ve onlar en kısa sürede değiştirmek yardımcı olacaktır. Yoinler sevk siparişini değiştiremez.
Yoins neden siparişini bölüştü?
Bazı öğeler stok ve Yoins paketi daha önce geldi yapmak istiyorum gibi. Bu durumda, siparişinizi bölerler ve ilk olarak kullanılabilir öğeyi(ler) gönderirler. Alt siparişin sevkiyat yönteminin miktarına bağlı olacağını lütfen unutmayın.
Puanlarınızı/kuponunuzu/nakit indiriminizi sırayla nasıl kullanırsınız?
Lütfen öncelikle Yoins hesabınıza giriş yapın. Siparişinizi kullanıma aldığınızda, kutuya belirli sayıda puan/kupon kodu giriş yapabilirsiniz. Nakit indirimi sistem tarafından otomatik olarak hesaplanır. VIP üye hariç, bu indirimlerden birini alabilirsiniz.