indirimkodları.com
Anasayfa Kategoriler Yoresel Tatlarimiz

Yoresel Tatlarimiz Indirim Kodu

Yoresel Tatlarimiz promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Eylül 2020

Yoresel Tatlarimiz Indirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Yoresel Tatlarimiz'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 15% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Kredi Kartı ile Ödeme
Kredi kartı ile ödeme, Kuveyt E-Ticaret sistemi üzerinden online olarak yapılmaktadır. Yoresel Tatlarimiz sahasında, gıda ürünleri yasası uyarınca taksit yapılamaz. Sistem herhangi bir sorundan dolayı işlemi gerçekleştiremezse, ödeme sayfası nedeniyle ziyaretçilerine bildirim gönderilir.
BKM Express ile ödeme
BKM Express hesabınız varsa, bu hesap üzerinden ödeme yapabilirsiniz.
teslim
Yoresel Tatlarimiz sitesine verilen siparişler, farklı şehirlerden bile tek bir kargo ile sevk edilir ve ortalama 2-3 iş günü içinde gönderilir. Bu süre, sipariş edilen bölgelerin kargo süreleri ve coğrafi / mevsimsel koşullar nedeniyle nadiren değişebilir. Yoresel Tatlarimiz sitesinde sınırlı stoklu ürünler de var. Seçtiğiniz ürünler şu an stoklarında mevcutsa, en geç 1 iş günü içinde sevk edilecektir. Siparişinize dahil olan tüm ürünler tek bir kargo ile gönderilir. Belirtilen adreste herhangi bir hata olması durumunda, teslim edilemeyen siparişle ilgili olarak sipariş verenle iletişime geçilir. Yoresel Tatlarimiz, teslimatın gerçekleşmesi için hem müşterilerinize hem de kredi kartı sistemini kullandıkları bankaya karşı sorumludur. Satın alma işlemleriniz her taraftan güvence altına alınmıştır. Güvenle alışveriş yapabilirsiniz.
Kapıda neden bir ödeme yok?
Ne yazık ki Yoresel Tatlarimiz kapıda ödeme kabul edemiyor. Onlar için, ürünlerinin size mükemmel bir şekilde ulaşması çok önemlidir. Kapıdaki ödeme sisteminde, alıcı ödeme için uygun değildir veya adres, kargo başarısızlığı gibi şahsen mevcut değildir. Bildiğiniz gibi, tüm ürünleri size özel olarak tedarik edilmektedir. Gıda ürünlerinde uzun süreli kargo bekleme sürelerinin ürünün kalitesini olumsuz etkilemesi riski nedeniyle, ödenmemiş siparişleri kabul edemezler. Umarız bu durumu anlarsınız.