indirimkodları.com

Yoyofoni Indirim Kodu

Yoyofoni promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Eylül 2020

Yoyofoni Indirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Yoyofoni'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 15% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Satın almak istediğiniz ürünleri seçtikten sonra, gelecekteki ödeme ekranınızda kredi kartı ödeme seçeneğini belirlerseniz, kredi kartı bilgileriniz istenir ve bankanız güvenli bir şekilde yönlendirilir. ve ödeme onayı alınacaktır. Kredi kartıyla yapılan ödemeler için anında onay alınır ve siparişiniz onaylanır. Yoyofoni Kredi kartı bilgilerinizin güvenliği için kredi kartı bilgileriniz asla sistemimize kaydedilmez, bilgiler SSL ile şifrelenir ve ilgili bankaya gönderilir ve bankadan onay bilgileri alınır. 75TL ile 300TL arasındaki siparişler için kapıda nakit ödeme seçeneği sunulacaktır. Gönderim ücretine ek olarak, siparişleriniz kapıda 9.90 TL hizmet bedeli olarak tahsil edilecektir. geri ödeme için servis ücreti iade edilmez. Nakit ve kredi kartları kapıda ödeme için kabul edilir. Ödeme seçeneği ile kapıda satın alınan ürünlerin iadesi, iade adresimize gönderilerek yapılabilir. Kapıda ödeme ile alınan ürünlerin iadesi tüm ürünler için para noktası olarak yoyofoni'a yüklenir. Geri ödeme tutarının banka hesabınıza yansıtılmasını istiyorsanız, iletişim sayfamızdan bize IBAN numaranızı gönderebilirsiniz.
Siparişinizi, aldıktan sonraki 7 gün içinde sayfamızdaki iletişim formunu doldurarak Yoyofoni iade adresine (müşteri ödemesi ile) gönderebilirsiniz. faturayı "eksiksiz, kullanılmayan ve hasarsız ambalaj" içinde fatura ile birlikte Yoyofoni iade adresine iade edeceksiniz. Talebiniz, aldığımızda yetkililer tarafından değerlendirilecek ve isteğinizi aldığınızda size bir e-posta gönderilecektir. Yoyofoni satın alınan farklı bir ürün ile değiştirilebilir.Ancak, iade gereksinimlerini karşılıyorsa, siparişinizi iade ve farklı bir ürün satın alabilirsiniz.Yedek ürünün tüm nakliye işleme maliyetleri alıcıya aittir.