indirimkodları.com
Anasayfa Kategoriler Yuka Toys

Yuka Toys Indirim Kodu

Yuka Toys promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Eylül 2020

Yuka Toys Indirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Yuka Toys'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 15% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Kargo
Yuka Toys müşterilerine sipariş sırasında (Aras Kargo) kargo seçenekleri sunulmaktadır. Gerekirse, kargo şirketi daha hızlı göndermek için değişiklik yapabilir. Kitap Akademisi'nde müşteri memnuniyeti nedeniyle yapılan değişiklik için ek ücret alınmaz. Ortalama teslimat süreleri: Özel Kargo Şirketi ile tahmini 1-3 gün. Kargo ücreti Türkiye'den yapılan alışverişlerde her biri 0-75 TL yerine 5 TL, ücretsiz alışveriş te 75 TL ve üzeri.
Teslimat sorunları
Özel Kargo Şirketi ile yapılan gönderilerde, paket taşıma sırasında hasar görürse, hasar Yuka Toys tarafından tazmin edilir. Hasarlı paket durumunda; Hasarlı paketler alınmamalı ve teslimat şirketine bir rapor verilmelidir. Teslimat şirketinin temsilcisi paketin zarar görmediğini düşünüyorsa, paketi açma ve ürünlerin zarar görmeden teslim edilip edilmediğini kontrol etme ve durumun yeniden belirlenmesini isteme hakkına sahipsiniz. Paket sizin yeriniz tarafından alındıktan sonra, teslimat şirketinin görevini düzgün bir şekilde yerine ettiği kabul edilir. Paket kabul edilmemişse ve rapor muhafaza edilmişse, tutanak ile birlikte durum en kısa sürede bize bildirilmelidir. Bu en kısa sürede yeni ve sağlıklı bir teslimat sağlayacaktır.