indirimkodları.com
Anasayfa Kategoriler Zarif Tesettur

Zarif Tesettur Indirim Kodu

Zarif Tesettur promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Eylül 2020

En iyi fiyatlar Zarif Tesettur'da. Bu sayfadaki Zarif Tesettur Indirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 15% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

İade ve Değişim Süreci
Satın aldığınız üründe yer alan iade ve değişim formunu doldurarak ve Zarif Tesettur'un sözleşmesi nin bulunduğu Kutu ve Aksesuarlar (varsa) ile Aras Kargo'ya teslim ederek değişim veya iade işleminize başlayabilirsiniz. Değişim ve dönüşleriniz ücretsizdir ve bunları anlaşmalı kargo ile göndermeniz gerekir. İade ve değişim için gönderdiğiniz ürünler şirketine geldiğinde, bilgi iletileri sipariş sırasında sağladığınız telefon numarasına ve e-posta adresine otomatik olarak gönderilir.
İade Koşulları
Gece elbiseleri ve özel olarak tasarlanmış elbise ürünleri için kargonuzu aldıktan sonra 24 saat içinde (hafta sonu bu sürece dahil değildir) Zarif Tesettur'a göndererek kargonuzu göndermelisiniz. Bu işlem aşılırsa, dönüşünüz onaylanmaz. İade edilen ürünleriniz, herhangi bir nedenle, kötüye kullanım veya herhangi bir nedenle sizinle gelen aksesuarlar nedeniyle, herhangi bir nedenle onlara göndermezseniz kabul edilmez. Özel teklif ürünlerinde (ZR415, ZR414, ZR416 ELEGANT kategorisindeki tüm ürünler) para iadesi yapılmaz.