Zipcar İndirim Kodu - 15% - Zipcar Kupon Aralık 2022

Zipcar promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Aralık 2022

Zipcar İndirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Zipcar'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 15% İndirim Kodu ekstra indirim!

DAHA FAZLA GÖR

 • Tüm (5)
 • Kodu
 • Kampanyalar (5)
 • Ücretsiz Kargo
  Kodu

  Zipcar indirim kuponu yoksa Avantajixle ucuzlatın

  Bitiş: 01-06-23
  TEKLIF AL
  KAMPANYA
  Kodu

  15TLden Başlayan Fiyatlar ile Zipcar Keyfi Sizerle

  Bitiş: 17-06-23
  TEKLIF AL
  KAMPANYA
  Kodu

  Zipcar indirim kodu: Vodafonelulara 75TL

  Bitiş: 17-06-23
  TEKLIF AL
  KAMPANYA
  Kodu

  Zipcar'de Türkiye Saatlik ve Günlük Araç Kiralama Uygulaması'deki 75₺'dan başlayan fiyatların keyfine varın

  Bitiş: 04-12-22
  TEKLIF AL
  KAMPANYA
  Kodu

  Zipcar'de Türkiye Saatlik ve Günlük Araç Kiralama Uygulaması'deki 75₺ kadar düşük fiyatın keyfini çıkarın

  Bitiş: 16-12-22
  TEKLIF AL
  KAMPANYA

Son Kullanım Satışları

  Kodu

  Zipcar Türkiye Saatlik ve Günlük Araç Kiralama Uygulaması'de 75₺'dan

  Bitiş: 09-10-22
  TEKLIF AL
  KAMPANYA
  Kodu

  Theroomistanbul'de Zipcar Türkiye Saatlik ve Günlük Araç Kiralama Uygulaması'deki 75₺'e varan fiyatların keyfini çıkarın

  Bitiş: 02-10-22
  TEKLIF AL
  KAMPANYA
  Kodu

  Reymona'de Zipcar Türkiye Saatlik ve Günlük Araç Kiralama Uygulaması'deki 75₺'dan başlayan fiyatların keyfine varın

  Bitiş: 17-07-22
  TEKLIF AL
  KAMPANYA
  Kodu

  Minicity'de Zipcar Türkiye Saatlik ve Günlük Araç Kiralama Uygulaması'deki 75₺'e varan fiyatların keyfini çıkarın

  Bitiş: 14-07-22
  TEKLIF AL
  KAMPANYA
  Kodu

  Zipcar Türkiye Saatlik ve Günlük Araç Kiralama Uygulaması'de 75₺'dan

  Bitiş: 14-07-22
  TEKLIF AL
  KAMPANYA
  Kodu

  Türkiye Saatlik ve Günlük Araç Kiralama Uygulaması'de 75₺'dan

  Bitiş: 13-07-22
  TEKLIF AL
  KAMPANYA

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Zipcar'a katılmak için çevrimiçi başvuru yapabilirsiniz. Sadece birkaç dakika sürer. Posta Kartınız 3-7 gün içinde size ulaştırılacaktır. Zipcar sizin için anahtardır. Kullanmaya başlamadan önce bir Zipkarta'ya ihtiyacınız olacaktır. Zipcar'a katılın ve 30 gün boyunca deneyin. Sizin için işe yaramazsa, üyelik ücretinizi iade edeceğiz. Zipcar'ı seveceğini biliyoruz. Bu yüzden size söz vermeye hazırız. İşte kurallar: Deneme sadece üyelik ücreti için geçerlidir. Deneme, Ekstra Değer Planı gibi ön ödemeli planlardaki aylık ödeme taahhüdü için geçerli değildir. Kullanım maliyetleri deneye tabi değildir. 8 saatten az rezervasyonlarda, rezervasyonunuzu başlangıç ​​saatinden 3 saat öncesine kadar iptal edebilir veya kısaltabilirsiniz. 8 saat veya daha uzun rezervasyonlar için bunu en az 24 saat önceden yapmanız gerekmektedir. Gereken süreyi iptal etmez veya kısaltmazsanız, tüm rezervasyon tutarından siz sorumlusunuz. Aracınızı rezerve ettikten sonra, ödemeden herhangi bir değişiklik yapabileceğiniz 30 dakikalık bir süre olduğunu lütfen unutmayın. Zipcar, rahatınız düşünülerek birçok şehirdeki araçlara bir Hızlı Geçiş Sistemi ekledi. Hızlı geçiş kullanımınız için ek ücret yoktur; Gerçek yol ücretlerini yalnızca hesabınıza yansıtıyoruz. Ücretin ulaşmasının 3 hafta veya daha fazla sürebileceğini lütfen unutmayın; bu nedenle, bu masraflar rezervasyonunuzdan ayrı olarak faturalandırılacaktır.

Promosyon önerileri gibi

Oy ver!
3.5 /604 stemmen

über Zipcar

Zipcar çevrimiçi bir araba rezervasyon hizmetidir. Türkiye\u0027de bulunan Koç grubu, Otokoç Otomotiv\u0027in otorite tarafından gerçekleştirildiği şirketler grubunun bir parçası. Tekerlekler harekete geçtiğinde, bazı önemli değişikliklerin küçük bir araç paylaşım şirketini dünyanın önde gelen araç paylaşım ağına dönüştürmesine yardım etmeden önce sadece bir zaman meselesiydi. Bugün, en son teknolojiler, üye odaklı kullanıcı deneyimi ve mükemmel bir araç paylaşım meraklıları ekibi sayesinde, bu neslin alternatif ulaşım konusundaki fikirlerine yeni bir tanım getiriyoruz. Zipcar sadece bir araç paylaşımı yaklaşımı değildir; aynı zamanda onu gerçeğe dönüştüren insanlarla ilgili: çalışkan bir ekip, gelecek için bilinçli kararlar veren özel üyeler ve organizasyonlar. Araç paylaşımını daha kolay, daha hızlı ve daha iyi hale getirmenin yollarını bulmak için neler yaptığımızı sürdüreceğiz.

15% indirim

Bu sayfada, Zipcar için en son indirim kodlarını ve teklifleri topladık. Çok fazla indirim elde etmek için bir sonraki şanslı kişi olabilirsiniz. Web sitemize bir göz atın ve benzer kodları her gördüğünüzde tıklayın. Zipcar ile çok para tasarrufu yapabilirsiniz!

Popüler mağazalar