indirimkodları.com

Zipcar İndirim Kodu

Zipcar promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Aralık 2021

Zipcar İndirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Zipcar'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 15% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Zipcar'a katılmak için çevrimiçi başvuru yapabilirsiniz. Sadece birkaç dakika sürer. Posta Kartınız 3-7 gün içinde size ulaştırılacaktır. Zipcar sizin için anahtardır. Kullanmaya başlamadan önce bir Zipkarta'ya ihtiyacınız olacaktır. Zipcar'a katılın ve 30 gün boyunca deneyin. Sizin için işe yaramazsa, üyelik ücretinizi iade edeceğiz. Zipcar'ı seveceğini biliyoruz. Bu yüzden size söz vermeye hazırız. İşte kurallar: Deneme sadece üyelik ücreti için geçerlidir. Deneme, Ekstra Değer Planı gibi ön ödemeli planlardaki aylık ödeme taahhüdü için geçerli değildir. Kullanım maliyetleri deneye tabi değildir. 8 saatten az rezervasyonlarda, rezervasyonunuzu başlangıç ​​saatinden 3 saat öncesine kadar iptal edebilir veya kısaltabilirsiniz. 8 saat veya daha uzun rezervasyonlar için bunu en az 24 saat önceden yapmanız gerekmektedir.
Gereken süreyi iptal etmez veya kısaltmazsanız, tüm rezervasyon tutarından siz sorumlusunuz. Aracınızı rezerve ettikten sonra, ödemeden herhangi bir değişiklik yapabileceğiniz 30 dakikalık bir süre olduğunu lütfen unutmayın. Zipcar, rahatınız düşünülerek birçok şehirdeki araçlara bir Hızlı Geçiş Sistemi ekledi. Hızlı geçiş kullanımınız için ek ücret yoktur; Gerçek yol ücretlerini yalnızca hesabınıza yansıtıyoruz. Ücretin ulaşmasının 3 hafta veya daha fazla sürebileceğini lütfen unutmayın; bu nedenle, bu masraflar rezervasyonunuzdan ayrı olarak faturalandırılacaktır.