indirimkodları.com
Anasayfa Kategoriler Zooplus.Com

Zooplus.Com Indirim Kodu

Zooplus.Com promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Eylül 2020

Zooplus.Com Indirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Zooplus.Com'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 60% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Değerli bir müşteri olarak memnuniyetiniz onların önceliğidir. Herhangi bir nedenle, satın alma işleminizden tamamen memnun değilseniz, tam bir geri ödeme için bize iade etmek için 14 gününüz (mallarınızın satın alındığı tarihten itibaren) vardır. Teslimat da dahil olmak üzere tam fatura değerinizi iade etmenin yanı sıra, zooplus malları bize iade etme maliyetlerini de karşılar *. Bir öğeyi kontrol etme hakkında daha fazla bilgi ve talimatlar için lütfen aşağıya bakın. Siparişinizle ilgili bir sorun varsa veya mallar yanlışsa, değiştirme veya geri ödeme ayarlamak için lütfen müşteri hizmetleri ekibiyle iletişime geçin. Kişiselleştirilmiş veya bozulabilir ürünler gibi az sayıda ürünü iade edemezler. Daha fazla bilgi için lütfen buraya tıklayın.
Zooplus minimum 19 € sipariş eder (nakliye ücretleri hariç). Irlanda cumhuriyeti'ndeki çoğu posta kodu, 49 € veya daha fazla standart siparişler için ücretsiz teslimat alır. Teslimatınızı her zaman seçtiğiniz dağıtım ortağı ile gönderirler. Bununla birlikte, kontrolleri dışındaki koşullar nedeniyle, bu bazen mümkün değildir. Bu durumun yol açmış olabileceği aksaklıklar için özür dileriz. Zooplus teslimatının tam maliyeti posta kodunuzla belirlenir. Bu, sayfanın altındaki temel gönderim ücreti hesaplama aracı kullanılarak kontrol edilebilir ve ödeme yapmadan önce görünecektir.